Trwa ładowanie...
d2utfxa

Ida Nowakowska pojawiła się w nietypowej kreacji. Towarzyszył jej mąż

Ostatni weekend Ida Nowakowska spędziła na Charytatywnym Balu u Dziennikarzy. Wraz z tancerką pojawił się jej mąż, Jack Herndon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska ma 29 lat
Ida Nowakowska ma 29 lat (ONS.pl)
d2utfxa

Kilka dni temu w Warszawie odbył się Charytatywny Bal u Dziennikarzy, a jego motywem przewodnim był tytuł "Dwór i Chata Polska". Wśród gości znalazła się m.in. Ida Nowakowska, która z tej okazji postawiła na stylizację, nawiązującą do dawnych lat. Kreacja tancerki przywodziła na myśl kultową aktorkę, Audrey Hepburn.

Nowakowska nie pojawiła się jednak sama. Towarzyszył jej mąż, Jack Herndon. Amerykański aktor rzadko kiedy pojawia się publicznie na tego typu wydarzeniach. Herndon jest absolwentem aktorstwa tej samej kalifornijskiej uczelni, na której poznał przyszłą żonę. Chociaż Ida Nowakowska stara się chronić prywatność swoją i męża, często przyznawała, że Herndon to zarazem jej najlepszy przyjaciel.

Ida Nowakowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie materiał wideo, w którym chwali się swoją zjawiskową kreacją. Pod nagraniem można przeczytać wiele komentarzy internautów, którzy są zachwyceni stylizacją tancerki.

d2utfxa

"Ślicznie. W tej kreacji przypomina pani Audrey Hepburn."

"Cudownie. Klasa sama w sobie." - czytamy.

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa