Trwa ładowanie...
d4al0av

Ida Nowakowska zwraca się teraz ku wierze: "Pomódlmy się"

Gwiazdy wciąż dzielą się pomysłami, jak spędzić ciekawie czas bez wychodzenia z domu. Ida Nowakowska napisała również, w jaki sposób radzi sobie mentalnie z poczuciem zagrożenia. Myśli kieruje ku Bogu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska jest osobą głęboko wierzącą
Ida Nowakowska jest osobą głęboko wierzącą (East News, Fot: Piotr Molecki/East News)
d4al0av

Ida Nowakowska należy do osób bardzo wierzących i zaangażowanych w życie kościoła. Zagrożenie koronawirusem sprawiło, że jeszcze bardziej umocniła się w wierze, a wolny czas poświęca na czytanie książek napisanych przez osoby duchowne. Pomaga to jej przetrwać ten wyjątkowo trudny czas.

Zobacz wideo:

"Dzisiaj niedziela. Normalnie o tej porze wracam z kościoła. Życie jest pełne niespodzianek. Jezu, ufam Tobie. Te słowa wciąż mi przychodzą na myśl. Polecam z całego serca książkę cudownego Ks. Krzysztofa Porosło właśnie na ten czas, teraz. Miałam zaszczyt nawet napisać parę słów na temat tej książki... widzicie je na kolejnym zdjęciu" - czytamy na instagramowym profilu gwiazdy.

"W niedzielę, pomimo tego, że nie idziemy do kościoła, zatrzymajmy się na chwilę w domu. Posłuchajmy mszy. Pomódlmy się. To czas refleksji. Czas Wielkiego Postu" - dodała pod zdjęciami przedstawiającymi okładkę prezentowanej przez nią książki.

d4al0av

"Ważne jest, aby w tym czasie nie karmić się tylko informacjami, które podnoszą lęk, ale znaleźli czas na złapanie oddechu i spokoju w czasie medytacji" - apeluje gwiazda.

"Jesteś prosto z Nieba. W punkt jak zawsze", "Pani Ido. Jest pani moją motywacją każdego dnia. Uwielbiam panią. Dzięki pani na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Zaraża mnie pani swoją energią. Ps. Zdrówka dla pani i całej rodziny" - czytamy w komentarzach wiernych fanów.

Zobacz też:Ida Nowakowska marzy o dzieciach. Z mężem żyje na odległość

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4al0av

Podziel się opinią

Share
d4al0av
d4al0av