Trwa ładowanie...

Iga Lis pokazała zmysłowe selfie. Posypały się komplementy

Iga Lis zrobiła duże wrażenie na obserwujących ją na Instagramie fanach. Nie da się ukryć, w stylizacji, w której zapozowała do zdjęcia, szczególnie przyciąga wzrok.
Share
Iga Lis jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych
Iga Lis jest bardzo aktywna w mediach społecznościowychŹródło: ONS.pl
d4ahz55

Iga Lis jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na samym tylko Instagramie obserwuje ją ponad 100 tys. internautów.

Nic dziwnego. To właśnie tam dzieli się co ciekawszymi zdjęciami z egzotycznych podróży czy pokazuje zapowiedzi sesji zdjęciowych. Przypomnijmy, że Iga Lis marzyła o tym, aby zostać modelką. Raz nawet pojawiła się na wybiegu u polskich projektantów. Zainteresowanie wokół studentki i modelki jest tym większe, odkąd spotyka się z popularnym raperem.

Iga Lis skrzętnie wykorzystuje popularność w mediach społecznościowych. Dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Chociażby takim zdjęciem, jakie opublikowała ostatnio.

Na profilu Lis znalazło się selfie, na którym pozuje w satynowej sukience, przypominającej wręcz koszulę nocną. I oczywiście, świetnie podkreślającą jej szczupłą figurę. Pod zdjęciem szybko posypały się komplementy od fanów. My także jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

d4ahz55

Zobacz wideo: Czarek Lis prezentuje wdzięki pod TVN-em

d4ahz55

Podziel się opinią

Share
d4ahz55
d4ahz55