Trwa ładowanie...

Iga Lis zachwycona Taco Hemingwayem. Dodała posty w mediach społecznościowych

Iga Lis jest zachwycona swoim chłopakiem. Opublikowała zdjęcia z koncertu Taco Hemingwaya.
Share
Iga Lis
Iga LisŹródło: Instagram.com
d2i3z5f

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zgromadzili na Stadionie Narodowym prawdziwe tłumy. Panowie zagrali fantastyczny koncert, a na widowni wspierali ich najbliżsi. W weekend Kinga Rusin opublikowała post, w którym pochwaliła artystów.

- Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie - napisała dziennikarka.

ZOBACZ: Quebonafide i Taco Hemingway na podwójnej randce z Igą i Natalią

Iga Lis również nie kryła tego, że jest bardzo dumna ze swojego chłopaka. Na Instastory opublikowała kilka zdjęć i filmików z koncertu Taco Hemingwaya.

d2i3z5f

Celebrytka jest wyraźnie zachwycona tym, jak na scenie zaprezentował się jej wybranek. Do tej pory Iga Lis i Taco Hemingway ukrywali się ze swoją relacją i praktycznie nigdy nie publikowali postów, które wskazywałyby na to, że są razem.

Nie da się jednak ukryć, że koncert na Stadionie Narodowym był jednym z najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako jedni z nielicznych wyprzedali wszystkie bilety na wydarzenie w tak dużym obiekcie.

Byliście na tym koncercie?

   Instagram.com
Źródło: Instagram.com
   Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d2i3z5f

Podziel się opinią

Share
d2i3z5f
d2i3z5f