Trwa ładowanie...
d1ziwee

Kinga Rusin na koncercie Taco Hemingwaya. Pokazała zdjęcia

Kinga Rusin bawiła się na największym koncercie w Polsce. Na płycie wspierała chłopaka swojej córki, Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciami z koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło
Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciami z koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło (East News, Fot: East News)
d1ziwee

W sobotę, 28 września Stadion Narodowy był wypełniony po brzegi. Wszystko za sprawą Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, którzy postanowili zagrać razem koncert. Na scenie pojawiło się też kilkoro gości. Wśród nich Krzysztof Zalewski, Kortez, Pezet czy Rosalie. Tłumy śpiewały najpopularniejsze przeboje obu panów.

Okazuje się, że Kinga Rusin także doskonale zna teksty piosenek Taco Hemingwaya, czego dowodem jest filmik, który opublikowała na Instagramie. Jak widać, dziennikarka bardzo wspiera chłopaka swojej córki Igi Lis i jest zachwycona jego twórczością. Dzień po imprezie napisała post, w którym podkreśliła, jak świetnie się bawiła.

ZOBACZ: Rusin o płonących lasach w Amazonii: "To jest tragedia. Musimy przestać jeść mięso"

- Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie - napisała na Instagramie.

d1ziwee

Przeczytaj: Kinga Rusin komentuje doniesienia o swoim ślubie: "To jest nawet zabawne"

Warto podkreślić, że w czasie trwania koncertu Dawid Podsiadło pokazał fanom filmik, na którym apeluje o to, abyśmy wszyscy dbali o planetę i rozważnie dokonywali pewnych wyborów. Kinga Rusin z pewnością to doceniła. W swoim wpisie nie szczędziła pochlebstw, a przy okazji wbiła szpilę innym celebrytom.

Przeczytaj: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Narodowym. Ależ to był koncert!

- Chylę czoła przed chłopakami jeżeli chodzi o ich twórczości, ale równie wielki szacunek mam do tego jakie przesłanie nam wszystkim dają. I w imieniu mnóstwa ludzi, którzy tam byli, ale przede wszystkim tych, którzy nie dali rady się tam dostać proszę o więcej! Ps. Z płyty stadionu jest zupełnie inna perspektywa niż z loży VIP.

d1ziwee

Zobaczcie zdjęcia i filmiki!

d1ziwee

Podziel się opinią

Share
d1ziwee
d1ziwee