Trwa ładowanie...

Igor Herbut nagrał piosenkę dla syna. Wzruszająca opowieść o miłości

Igor Herbut wypuścił pierwszy singiel "Jasny" zwiastujący jego nadchodzący solowy album. Inspiracją do powstania utworu były narodziny syna.

Share
Igor Herbut nagrał piosenkę dla syna. Wzruszająca opowieść o miłości
Źródło: ONS.pl
d8zaez5

Igor Herbut, lider zespołu LemOn, wypuścił utwór "Jasny" zapowiadający pierwszy solowy album. Płyta jest otwarciem nowego rozdziału w życiu wokalisty, zarówno artystycznym, jak i prywatnym. W lipcu tego roku Herbut został szczęśliwym ojcem. Narodziny syna były też inspiracją do powstania najnowszego utworu.

- W lipcu urodził się mój syn. Ma na imię Kai. Rozjaśnił moje życie. O tym śpiewam. O tym chciałbym opowiedzieć. Moje życie stało się lepsze. Chciałbym teraz, za pośrednictwem muzyki, przekazać innym choć trochę tej miłości, którą otrzymałem. Bo ja tylko to potrafię. Tylko pisać i śpiewać - mówi Igor Herbut.

Za teledysk do utworu "Jasny" odpowiada Kalina Alabrudzińska. Jej filmy zdobyły nagrody na wielu branżowych festiwalach, m.in. w Gdyni, Cannes, San Sebastian, Berlinie i na MFF Nowe Horyzonty. Zdjęcia do klipu wykonał Nils Crone, szwedzki operator filmowy. Pomysł jednak jest autorstwa samego Igora Herbuta.

d8zaez5

- Zainspirowały mnie przepiękne ręcznie robione mobile, które zamówiliśmy dla mojego syna i które codziennie razem obserwujemy. Wykonała je na nasze zamówienie Gabriela Daszczyk, wyjątkowa osoba, która uświadomiła mi, jak świat od pierwszych dni życia postrzega swoimi młodziutkimi zmysłami mój syn. To bardzo fascynujące i inspirujące, jak bardzo możemy wspierać rozwój dziecka tym, jak spędzamy z nim czas. Mógłbym o tym opowiadać godzinami - zdradza piosenkarz.

ZOBACZ TAKŻE: Kosiec u Prokopa, czyli "Z tymi co się znają"

d8zaez5

Podziel się opinią

Share
d8zaez5
d8zaez5