Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska upokorzona przez męża. Zamieścił w sieci fotkę z sypialni

Ilona Felicjańska i Paul Montana nie mają ostatnio dobrej prasy. Najnowszy skandal jest najprawdopodobniej skutkiem pomyłki męża, który udostępnił na Facebooku zdjęcie żony w bardzo intymnej sytuacji.

Ilona Felicjańska upokorzona przez męża. Zamieścił w sieci fotkę z sypialniŹródło: ONS.pl
d43zjxj
d43zjxj

Nieocenzurowana fotka Felicjańskiej w intymnej sytuacji pojawiła się w środę po godz. 18. Montana zamieścił zdjęcie jako relację na Facebooku, gdzie obserwuje go ponad 2 tys. użytkowników. Kompromitująca fotka zniknęła po ok. 10 minutach, ale jak powszechnie wiadomo – coś raz wrzucone do sieci, nigdy nie ginie.

Obejrzyj: Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

Być może Montana popełnił fatalną pomyłkę i zorientował się dopiero po kilku minutach. Niewykluczone również, że któryś z jego znajomych lub obserwatorów zgłosił skandaliczną fotkę do administracji Facebooka, która sukcesywnie walczy z treściami o charakterze pornograficznym publikowanymi w serwisie.

d43zjxj

Jedno jest pewne –biznesmen postawił żonę w bardzo niekomfortowej sytuacji.

Przypomnijmy, że po niedawnych skandalach w USA (para trafiła do aresztu) Felicjańska opublikowała swoje rozmyślania nt. życia własnego i innych ludzi, swoich słabości i zmian.

"Moje życie jest moją odpowiedzialnością i tylko w sobie mogę odnaleźć najważniejsze odpowiedzi. Nikt nie powie mi, jak dokładnie mam żyć, bo każdy ma tutaj swoje 'do zrobienia'. Ja mogę tylko uważnie słuchać i brać dla siebie to, co czuje, że dla mnie jest dobre i ważne" – pisała w mediach społecznościowych.

d43zjxj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43zjxj