Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska została aresztowana. Sieć obiegło nagranie ze zdarzenia

Ilona Felicjańska przebywa z mężem w USA, gdzie niedawno odbyli kilkudniowy areszt. Teraz do sieci wypłynęło nagranie z interwencji policji.

Ilona Felicjańska została aresztowana. Sieć obiegło nagranie ze zdarzeniaŹródło: East News, fot: East News
dve0ta0
dve0ta0

24 grudnia Pudelek podał do wiadomości publicznej, że Ilona Felicjańska wraz z mężem święta Bożego Narodzenia spędzą w areszcie na Florydzie. 18 grudnia zostali zatrzymani w hrabstwie Monroe pod zarzutem naruszenia nietykalności osobistej. Po interwencji przyjaciół, którzy po kilku dniach wpłacili za nich kaucję w wysokości 3 tys. dol., para opuściła areszt.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

Jak udało się ustalić prasie, według policyjnego raportu małżonkowie awanturowali się w hotelu, a Ilona ugryzła Paula Montanę w łydkę. Teraz muszą pozostać na Florydzie do 9 stycznia, kiedy to staną przed tamtejszym sądem.

Teraz do sieci wyciekło nagranie z aresztowania celebryckiej pary. Dotarł do niego "Super Express".

dve0ta0

Jak podaje tabloid, na komisariacie Paul Montana miał zeznać, że Ilona biła go w głowę, a on oddał jej uderzeniem w twarz. W dodatku modelka miała ugryźć swojego męża w nogę.

Na nagraniu z feralnej nocy widzimy m.in., jak mąż Felicjańskiej rozmawia z policją, prezentując rany, a także moment, kiedy modelka jest zakuwana w kajdanki i razem wchodzą na komisariat.

Zresztą spójrzcie sami:

"Super Express" przypomina także, że to nie pierwsze problemy z prawem modelki. W 2010 r. Ilona Felicjańska została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu.

dve0ta0

Rok później przyznała się, że cierpi na chorobę alkoholową.

"W łóżku z Oskarem". Ilona Felicjańska: Kolejny raz wybieram trzeźwość

dve0ta0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dve0ta0