Trwa ładowanie...
d1h0agq

Ilona Łepkowska martwi się o ciężarną Małgorzatę Rozenek

Ilona Łepkowska powiedziała, że podziwia zaangażowanie Małgorzaty Rozenek w tematykę in vitro. Ale martwi się o nią z powodu aktywnego trybu życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży
Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży (Forum)
d1h0agq

Małgorzata Rozenek wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Będzie to jej pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem. Dwóch synów ma z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. O tę ciążę długo się starała, a zaszła w nią dzięki metodzie in vitro, której poświęciła swoją książkę. Jako doświadczony rodzic, Rozenek nie daje sobie taryfy ulgowej i nie unika pracy ani wyjazdów. Taka postawa zaniepokoiła Ilonę Łepkowską.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek mędrkuje w łóżku nad oscarową galą

Scenarzystka dobrze orientuje się, co się dzieje w show-biznesie. W rozmowie z Jastrząb Post wypowiedziała się na temat ciąży Małgorzaty Rozenek:

d1h0agq

- To mi bardzo imponuje, że ona tak otwarcie mówi o tym, że urodziła dzieci dzięki metodzie in-vitro, i że to dziecko, którego się spodziewa, też zostało poczęte w ten sposób. Uważam, że robi bardzo dużo dobrego dzięki temu, że w ten sposób wykorzystuje swoją popularność, żeby bronić tej metody, świadczyć sobą, swoim życiem i rodziną, że to jest metoda często jedyna.

Łepkowską niepokoi jedna sprawa – intensywny tryb życia i podróże, z których Rozenek nie rezygnuje.

- Trochę się zaniepokoiłam, że poleciała do Nowego Jorku, bo uważam, że przy ciąży, która z takim trudem się udała, to może lepiej byłoby zostać w domu. Ale jest dorosłą osobą, mamą dwojga dzieci, więc sama wie najlepiej, co jej wolno, a czego nie.

Rozenek już wróciła do Polski, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że ma się dobrze. Z pewnością wie, co robi.

d1h0agq

Podziel się opinią

Share

d1h0agq

d1h0agq