Trwa ładowanie...

Ilona Ostrowska zdążyła pożegnać się z Pawłem Królikowskim. "Tak naprawdę był to mój monolog"

Ilona Ostrowska długo nie mogła pogodzić się z odejściem Pawła Królikowskiego. Do końca wierzyła, że jej przyjaciel wyzdrowieje i wyjdzie ze szpitala. Była przy nim do ostatnich chwil życia.

Ilona Ostrowska zdążyła pożegnać się z Pawłem Królikowskim. "Tak naprawdę był to mój monolog"Źródło: AKPA
dk4mpn8
dk4mpn8

Śmierć Pawła Królikowskiego poruszyła nie tylko jego rodzinę i fanów, ale również całe środowisko aktorskie. Jedną z osób, które najmocniej przeżywała jego odejście, była Ilona Ostrowska. Aktorka długo nie mogła uwierzyć w to, co się stało.

- Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog... Zdążyłam się z nim pożegnać. Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona - wyznała w "Party".

ZOBACZ WIDEO: Paweł Królikowski - wspomnienie gwiazdy

Paweł Królikowski i Ilona Ostrowska - historia przyjaźni

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski uchodzili w show-biznesie za parę naprawdę idealnych przyjaciół. Oboje nie tylko ze sobą pracowali, ale przede wszystkim spotykali się prywatnie, dzielili problemami i wspierali w tych najtrudniejszych chwilach życia. Mało tego, to właśnie Królikowski wyswatał w 2004 r. Ostrowską ze swoim przyjacielem, Jackiem Borcuchem.

dk4mpn8

- Ośmielę się powiedzieć, że to dzięki temu, że tak silnie reklamowałem Jackowi instytucję małżeństwa, on poślubił Ilonę - chwalił się w wywiadach.

Mimo że małżeństwo aktorki nie przetrwało próby czasu, nie zaważyło to na przyjaźni z Królikowskim. Wprost przeciwnie - miłosne zawirowania scementowały ich relacje. Paweł zawsze stał po stronie Ilony, a ona nieustannie go wspierała.

Paweł Królikowski - kim był?

Paweł Królikowski w 1987 r. ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale zrezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

Aktor od długiego czasu zmagał się z ciężką chorobą. Lekarze do ostatniej chwili walczyli o jego zdrowie i życie. Zmarł 27 lutego 2020 r. w wieku 58 lat.

Paweł Królikowski był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

dk4mpn8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk4mpn8