Trwa ładowanie...

Internauci krytykują Dominikę Figurską. Aktorka odpowiedziała na hejt

Wybory do Parlamentu Europejskiego już za chwilę. Prawo i Sprawiedliwość postawiło między innymi na Dominikę Figurską, która widzom jest dobrze znana z polskich seriali, jak również z zawirowań w życiu uczuciowym.
Share
Domnika Figurska odpowiada na falę hejtu w internecie
Domnika Figurska odpowiada na falę hejtu w internecieŹródło: East News, Fot: East News
d2qfwid

Dominika Figurska grała w "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Na Wspólnej" czy "Pierwsza miłość". Aktorka nie ukrywa swoich politycznych preferencji, a nawet postanowiła kandydować z list Prawa i Sprawiedliwości do Europarlamentu.

ZOBACZ TAKŻE: Gwit o macierzyństwie: "NIE CZUJĘ PRESJI"

"Rodzina sercem Europy" - brzmi haslo kandydatki do Parlamentu Europejskiego. Internauci nie przepuścili okazji i zaczęli wypominać Dominice Figurskiej przeszłość. Figurska jest w związku małżeńskim z Michałem Chorosińskim od 17 lat. Choć staż robi wrażenie, mieli spore porturbacje po drodze. Jakiś czas temu media plotkarskie pisały o malżeńskiej zdradzie aktorki. Mimo wszystko ich relacja przetrwała a Figurska była nawet twarzą "Wierność jest sexy".

d2qfwid

W sieci aż huczy. Internauci nie przepuścili okazji, by wytknąć aktorce jej zawirowania w związku.

"Moralność inaczej" - atakują internauci. Dominika Figurska nie przeszła obojętnie obok fali hejtu. "Kochani, od czasu ogłoszenia mojego startu w wyborach dotyka mnie fala internetowej nienawiści. Proszę podzielcie się z bliskimi tymi kilkoma słowami ode mnie i Michała. Bądźcie ze mną. Powiedzmy stanowcze nie antykulturze hejtu." - czytamy na jej facebookowym profilu.

- Nowością jest dla mnie fala hejtu anonimowego w internecie, która dotyczączy mojego życia prywatnego. Tym wszystkim hejterom, którzy jeszcze nie wiadomo co napiszą, odpowiem krótko. Kryzys w moim małżeństwie należy do historii. On nas bardzo wzmocnił. Jesteśmy szczęśliwą, kochającą się rodziną, która opiera się na fundamentach takich, jak miłość i wiara. I to jest nasz świat - powiedziała Dominika.

d2qfwid

Podziel się opinią

Share
d2qfwid
d2qfwid