Trwa ładowanie...
d4e3dez

Irina Shayk i Bradley Cooper tylko żartowali. Tak naprawdę nigdy się nie rozstali

Trójkąt miłosny Bradleya Coopera, Iriny Shayk i Lady Gagi coraz bardziej nas fascynuje. Choć o ich relacjach powstały dziesiątki plotek, okazuje się, że wszystko było szopką na potrzeby kampanii marketingowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bradley Cooper i Irina Shayk nie są już razem? Niespodzianka!
Bradley Cooper i Irina Shayk nie są już razem? Niespodzianka! (Getty Images)
d4e3dez

Odkąd do kin trafił film "Narodziny gwiazdy", nie brakuje teorii spiskowych na temat romansu Bradleya Coopera i Lady Gagi. Wszystko zaczęło się na gali oscarowej. Lady Gaga dostała statuetkę za utwór "Shallow". Przed tym jednak razem z aktorem wykonała przebój na scenie. Teatralny wykon wyglądał tak, jakby filmowi kochankowie romans przenieśli na scenę. Emocje sięgały zenitu, a atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca. Tym bardziej, że na widowni obecna była Irina Shayk, partnerka Bradleya. Nic dziwnego, że po tym wydarzeniu cały świat plotkował o romansie między Gagą a aktorem.

Zobacz: Prolog. Max Czornyj

Jakiś czas temu Lady Gaga wyznała, że wszystko było ustawką. Zarówno w filmie, jak i na scenie podczas oscarowej gali, artyści udawali romans.

d4e3dez

Zatem kiedy domniemany romans Bradleya i Gagi przestał być sensacją, tabloidy uczepiły się Iriny Shayk. Wróżono jej wówczas romans z jej prywatnym stylistą. Kiedy jednak te plotki straciły na sile, na jaw wyszła kolejna "afera".

Okazało się, że Irina i Bradley definitywnie się rozstają. Także i my podaliśmy tę informację jako pewnik.

Magazyn "People" podawał wówczas, że para naprawdę się rozstała.

d4e3dez

Dementacja plotek

W miniony weekend Cooper został przyłapany przez paparazzi, gdy szedł do domu Iriny Shayk w Nowym Jorku. Nikt nie mógł uwierzyć, że to dzieje się naprawdę.

Nic dziwnego, że tabloidy spekulują, że rozpad związku Iriny i Bradleya był zaplanowany na potrzeby marketingowe domu mody Burberry.

Gdy aktor został sfotografowany przez paparazzi pod domem modelki, ubrany był w koszulkę tej marki.

   East News
(East News, Fot: East News)

Pikanterii dodaje fakt, że dzień wcześniej Irina wybrała się z córką na plac zabaw. Obie miały na sobie sukienki właśnie z Burberry.

   East News
(East News, Fot: East News)

Modelka i aktor są ze sobą od czterech lat.

d4e3dez

Podziel się opinią

Share
d4e3dez
d4e3dez