Trwa ładowanie...
iwona cichosz
11-05-2020 08:15

Iwona Cichosz spodziewa się dziecka. Otrzymała optymistyczne wieści

Iwona Cichosz spodziewa się wraz z mężem narodzin pierwszego dziecka. Lekarz przekazał im obiecujące wieści.

Share
Iwona Cichosz spodziewa się dziecka. Otrzymała optymistyczne wieściŹródło: ONS
d10b4yz

Iwona Cichosz dała się poznać szerszej publiczności w "Tańcu z gwiazdami". Miss Świata Głuchych zaimponowała talentem, jaki zaprezentowała na parkiecie rozrywkowego programu. Show przyczyniło się do wzrostu jej popularności i niewątpliwie do tego, że zaczęła spełniać kolejne marzenia – dostała rolę w serialu "Leśniczówka".

Iwona Cichosz spełnia się przede wszystkim nie tylko zawodowo. Jest szczęśliwą żoną, a już niebawem także mamą. Cichosz znalazła miłość, Trulsa Yggesetha, za którego wyszła na początku września. Niedługo później, bo już w lutym, małżonkowie przekazali radosną informację, że zostaną rodzicami.

"Dobry Tydzień" donosił, że Cichosz przeprowadziła się do Norwegii, gdzie opiekuje się nią nie tylko mąż pochodzący stamtąd, ale też jego rodzina. Zakochani przygotowują się do narodzin pociechy, ale towarzyszą im pewne obawy. Jak czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie", ich zmartwieniem był fakt, czy dziecko nie będzie słyszało, tak jak jego rodzice.

d10b4yz

Lekarz jednak podobno dał parze nadzieję, że nie musi tak być. Iwona nie słyszy od urodzenia, ale jej mąż stracił słuch mając roczek, na skutek przyjmowania silnych leków. Taka informacja daje nadzieję. Oznacza bowiem, że w momencie, gdy tylko jedno z rodziców jest obciążone genetycznie niedosłuchem, dziecko może się urodzić w pełni sprawne.

Iwona Cichosz widzi przyszłość w jasnych barwach, wszak zdrowie dziecka jest najważniejsze. Dba o siebie, zdrowo się odżywia i spaceruje, donosi tygodnik. I wraz z mężem czeka na powitanie maleństwa na świecie.

d10b4yz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10b4yz