Trwa ładowanie...
d2kiczw

Iwona Cichosz wzięła ślub: Zrobiliśmy to!

Jej życie zmieniło się trzy lata temu po zdobyciu tytułu "Miss Świata Głuchych". Od tamtej pory jej kariera i życie osobiste nabrały zawrotnego tempa i los się do niej uśmiechnął.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iwona Cichosz wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami"
Iwona Cichosz wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" (ONS.pl)
d2kiczw

Iwona Cichosz podzieliła się z fanami urzekającym zdjęciem za pośrednictwem Instagrama. Dawna uczestniczka "Tańca z gwiazdami" właśnie wzięła ślub z ukochanym Trulsem Yggesethem, którego poznała trzy lata temu.

Ślub odbył się w kaszubskiej scenerii, a na uroczyste wydarzenie zjechali się goście z całej Europy - przede wszystkim z Norwegii, bo stamtąd pochodzi świeżo upieczony małżonek aktorki.

Zobacz też: Iwona Cichosz miała wypadek. Nie kryje swojego oburzenia

d2kiczw

"Zrobiliśmy to!", podpisała zdjęcie chwaląc się pamiątkową fotografią na której ukochany trzyma ją na rękach. Gratulacjom nie było końca. "Życzę, aby wszystkie wasze życzenia się spełniły", cieszyli się fani.

Przypomnijmy, że Iwona Cichosz zdobyła serce widzów dzięki roli Martyny Ruszczyc w serialu "Leśniczówka”. Udział w "Tańcu z Gwiazdami” udowodnił że jest uparta i ambitna. Rudowłosa piękność była pierwszą niesłyszącą uczestniczką tego telewizyjnego show. Dzięki popularności zdobytej w programie, Cichosz ma teraz wielu fanów, którzy wspierają ją również w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Iwona Cichosz miała wypadek na hulajnodze elektrycznej

d2kiczw

Podziel się opinią

Share

d2kiczw

d2kiczw