Trwa ładowanie...
d7hysfe

Izabela Janachowska jako spełniona mama. Na okładce pozuje z synem

Izabela Janachowska 3 miesiące temu urodziła. Od początku dzieli się ze światem zdjęciami swojego syna. Teraz pozują wspólnie na okładce magazynu "Viva!".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska pozuje z synem na okładce "Vivy!".
Izabela Janachowska pozuje z synem na okładce "Vivy!". (ONS.pl)
d7hysfe

Izabela Janachowska to świeżo upieczona mama. Syn Christopher ma zaledwie 3 miesiące, a prezenterka twierdzi, że jest dla niej całym światem. Janachowska regularnie dodaje urocze zdjęcia swojej pociechy w mediach społecznościowych. A ich wzruszające opisy trafiają do serc wielu matek.

ZOBACZ TEŻ: Iza Janachowska o ciąży. Wygląda rewelacyjnie

d7hysfe

Tym razem duet matki i syna możemy zobaczyć na okładce najnowszego numeru "Vivy!". Roześmiana mama obejmuje słodkiego malucha. W wywiadzie dla magazynu gwiazda opowiada, w jaki sposób połączyć karierę z macierzyństwem. Dla Janachowskiej kluczem do sukcesu okazał się szybki powrót do pracy. Prezenterka z urlopu macierzyńskiego zrezygnowała już po 3 miesiącach, a Christophera Alexandra zostawiła pod czujną opieką swojej mamy.

Internauci są zachwyceni piękną okładką Izabeli Janachowskiej. Niektórzy z nich zauważyli podobieństwo malucha do ojca – Krzysztofa Jabłońskiego.

W komentarzach czytamy: "Ładny ten Krzyś", "Ale do tatunia podobny", "Piękne okładki".

d7hysfe

Szukaj asortymentu dziecięcego w promocji na stronie kod rabatowy Empik.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d7hysfe

d7hysfe
d7hysfe