Trwa ładowanie...
d39ginw

Izabela Janachowska na wakacjach z mężem. Gwiazda jest pracoholiczką?

Izabela Janachowska ostatnio wybrała się z mężem nad polskie morze. Gwiazda jednak nie próżnowała. Efektem pracy podzieliła się na instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska nie potrafi odpocząć?
Izabela Janachowska nie potrafi odpocząć? (WP.PL)
d39ginw

Izabela Janachowska nie zwalnia tempa. Ostatnio prezenterka i jej mąż Krzysztof Jabłoński doczekali się pierwszego syna. Christopher Alexander urodził się w maju 2019 r. Izabela Janachowska na Instagramie często chwali się jego zdjęciami. Pokazała nawet twarz synka na okładce magazynu "Viva", co nie spodobało się fanom byłej tancerki.

Ostatnio Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wybrali się na wakacje nad Bałtyk. Prezenterka, zamiast wypoczywać robiła sobie selfie w szmizjerce w paski. W wywiadzie dla "Vivy" sama przyznała, że nie potrafi przestać pracować.

   pudelek

Efektem sesji zdjęciowej Janachowska pochwaliła się na Instagramie.

Po sesji Janachowska i Jabłoński poszli do czarnego bentleya zaparkowanego niedaleko nadmorskiej plaży.

   pudelek

Izabela Janachowska — kariera

d39ginw

Izabela Janachowska to zapracowana ekspertka ślubna z kanału TVN Style, która karierę w show-biznesie rozpoczynała od pracy jako tancerka w show TVN "Taniec z gwiazdami". Tańczyła z Tomaszem Medyńskim, Radosławem Majdanem i Przemysławem Saletą.

W 2014 r. powróciła do tej roli, by w odnowionej wersji show na Polsacie zostać partnerką Rafała Brzozowskiego.

Kariera taneczna Izabeli Janachowskiej została przerwana przez kontuzję, jednak gwiazda świetnie sobie poradziła. Została ekspertką ślubną. Od 2016 r. Izabela Janachowska prowadzi program "W czym do ślubu".

d39ginw

Podziel się opinią

Share

d39ginw

d39ginw