Trwa ładowanie...
d1kq58q

Izabela Janachowska pokazała urocze zdjęcie. "Jaka mama, taki syn"

Izabela Janachowska systematycznie dokumentuje, jak zmienia się jej pociecha. Zdjęciami, takimi jak to ostatnie, często chwali się w sieci. Przy okazji urzekając obserwujące je fanki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska dzieli się doświadczeniem świeżo upieczonej mamy
Izabela Janachowska dzieli się doświadczeniem świeżo upieczonej mamy (ONS.pl)
d1kq58q

Izabela Janachowska długo starała się z mężem o dziecko i gdy w końcu ich marzenie się spełniło, nie posiadała się z radości. Przebieg swojej ciąży dokumentowała na Instagramie.

Kiedy jej synek pojawił się na świecie, swoim szczęściem podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Tam także wyjawiła, jak dała mu na imię – Christopher Alexander.

Zobacz wideo: Izabela Janachowska o mężu: "On mnie bardzo kocha"

Prezenterka systematycznie zamieszcza zdjęcia, jak jej syn zmienia się niemal z dnia na dzień. Tym razem z nieskrywanym podekscytowaniem wyjawiła, że wybierają się na pierwsze wspólne wakacje. Przy okazji zamieściła urocze zdjęcie z pięciomiesięcznym synkiem, na którym pozują w identycznych dresowych kompletach.

Dopasowane stroje mamy i chłopca szybko rozczuliło internautki. W komentarzach posypały się komplementy. "Super dresiki dla mamy i synka", "przepięknie", "jaka mama taki syn", piszą użytkowniczki Instagrama.

Trzeba przyznać, że na widok tego zdjęcia naprawdę trudno się nie uśmiechnąć. A jak wam podoba?

d1kq58q

Podziel się opinią

Share
d1kq58q
d1kq58q