ycipk-3s02cj

Izabela Janachowska pokazała urocze zdjęcie. "Jaka mama, taki syn"

Izabela Janachowska systematycznie dokumentuje, jak zmienia się jej pociecha. Zdjęciami, takimi jak to ostatnie, często chwali się w sieci. Przy okazji urzekając obserwujące je fanki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska dzieli się doświadczeniem świeżo upieczonej mamy
Izabela Janachowska dzieli się doświadczeniem świeżo upieczonej mamy (ONS.pl)
ycipk-3s02cj

Izabela Janachowska długo starała się z mężem o dziecko i gdy w końcu ich marzenie się spełniło, nie posiadała się z radości. Przebieg swojej ciąży dokumentowała na Instagramie.

Kiedy jej synek pojawił się na świecie, swoim szczęściem podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Tam także wyjawiła, jak dała mu na imię – Christopher Alexander.

Zobacz wideo: Izabela Janachowska o mężu: "On mnie bardzo kocha"

ycipk-3s02cj

Prezenterka systematycznie zamieszcza zdjęcia, jak jej syn zmienia się niemal z dnia na dzień. Tym razem z nieskrywanym podekscytowaniem wyjawiła, że wybierają się na pierwsze wspólne wakacje. Przy okazji zamieściła urocze zdjęcie z pięciomiesięcznym synkiem, na którym pozują w identycznych dresowych kompletach.

Dopasowane stroje mamy i chłopca szybko rozczuliło internautki. W komentarzach posypały się komplementy. "Super dresiki dla mamy i synka", "przepięknie", "jaka mama taki syn", piszą użytkowniczki Instagrama.

ycipk-3s02cj

Trzeba przyznać, że na widok tego zdjęcia naprawdę trudno się nie uśmiechnąć. A jak wam podoba?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3s02cj

ycipk-3s02cj
ycipk-3s02cj