Trwa ładowanie...
d179y2w

Izabela Janachowska pokazała zdjęcie z synkiem. "Mój maluszek ma już miesiąc"

Izabela Janachowska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z miesięcznym synkiem. - Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej... - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska miesiąc temu została mamą
Izabela Janachowska miesiąc temu została mamą (ONS.pl)
d179y2w

Izabela Janachowska miesiąc temu została mamą. Długo starała się z mężem o dziecko i gdy w końcu ich marzenie się spełniło, nie posiadała się z radości.

Szczęściem podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. To właśnie tam od czasu do czasu zamieszcza zdjęcia pociechy dokumentując, jak zmienia się niemal z dnia na dzień. Tym razem z nieskrywaną dumą napisała, że Christopher Alexander skończył właśnie miesiąc. Na Instagramie zamieściła piękne zdjęcie, na którym trzyma go w ramionach.

- Dziś mój Maluszek ma już miesiąc. Dlaczego czas tak szybko leci? Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej... – napisała pod zdjęciem.

d179y2w

To jednak nie wszystko. Prezenterka dodatkowo zamieściła z tej okazji nowy wpis na swoim blogu i okrasiła go piękną sesją zdjęciową, którą można zobaczyć pod tym adresem.

- Każdy dzień z nim to wspaniała, wypełniona miłością przygoda. Mówiąc szczerze przed porodem nie podejrzewałam, że jestem w stanie tak oszaleć na czyimś punkcie, mam wrażenie, że stałam się jego psychofanką ;) Ostatnie tygodnie to czas, który zdecydowałam się w całości poświęcić mojej rodzinie. Ta Kruszynka wywróciła nasze życie o 180 stopni - wyjawiła.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Urzeczone fanki nie szczędzą komplementów. "Cudowni", "mały słodziak", "piękne zdjęcie", piszą. Od komplementu nie powstrzymała się także koleżanka prezenterki ze stacji.

"Piękno w czystej postaci", napisała Anna Starmach, która także niedawno została mamą. Trudno się nie zgodzić, to naprawdę piękne zdjęcie!

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w