Trwa ładowanie...
d49yz0p

Synek Izabeli Janachowskiej ma już tydzień. Uroczy maluch

Izabela Janachowska kilka dni temu urodziła upragnionego syna. Gwiazda telewizji pracowała do samego porodu. W wywiadach obiecywała, że gdy maluch pojawi się na świecie, zrezygnuje z obowiązków zawodowych, by skupić się tylko na nim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska jest zakochana w synku
Izabela Janachowska jest zakochana w synku (ONS.pl)
d49yz0p

Tak też się stało. Janachowska w pełni oddaje się macierzyństwu. Wygląda przy tym wspaniale. Ale czy można było spodziewać się mniej idealnego obrazka? Gwiazda telewizji nienagannie prezentowała się przez całą ciążę, kwitła na swoim baby shower i promieniała podczas sesji z zaokrąglonym brzuszkiem. Wszystkie mamy doskonale wiedzą, że dni po porodzie nie są czasem łatwym. Ale gdy patrzymy na Janachowską, wydaje się, że nieprzespane noce czy inne niedogodności, które mamy często pomijają milczeniem, to nie problem.

Izabela Janachowska o ciąży

Synek Izabeli Janachowskiej ma już tydzień. Była tancerka na swoim InstaStory pochwaliła się uroczym zdjęciem z maleństwem. Stacja TVN Style szybko udostępniła fotkę - nic dziwnego, prowadząca programy o ślubach to jedna z jej największych gwiazd.

Janachowska od lat starała się o dziecko. Marzenie spełniło się 10 maja. Izabela i jej mąż, Krzysztof Jabłoński są zachwyceni. Od czasu ślubu w 2014 r. wciąż musieli mierzyć się z pytaniami o powiększenie rodziny. Teraz mogą się nią cieszyć. Co ciekawe, w odróżnieniu od innych gwiazd Janachowska nie ukrywa twarzy swojego dziecka.

d49yz0p

Podziel się opinią

Share
d49yz0p
d49yz0p