Trwa ładowanie...

Izabela Kuna kochała się w Bartłomieju Topie. Sekret wyszedł na jaw po latach

Izabela Kuna nigdy nie zwierzała się ze swojej niespełnionej miłości. Aktorka dopiero w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na odważne wyznanie. Jej uczucia do kolegi po fachu nigdy nie zostały odwzajemnione.

Share
Izabela Kuna
Izabela KunaŹródło: ONS, Fot: ONS
d13jaoe

Izabela Kuna nieczęsto zwierza się dziennikarzom z życia prywatnego. Aktorka jest żoną polskiego lekarza, scenarzysty i dramaturga Marka Modzelewskiego, z którym ma syna Stanisława. Jednak to nie jest jedyne dziecko gwiazdy.

Aktorka wraz z mężem od lat tworzą szczęśliwy dom. Jednak u początków jej kariery nie wszystko układało się idealnie.

d13jaoe

Maryla Rodowicz: Zawsze zakochiwałam się nieszczęśliwie

Niespełnioną miłością Izabeli Kuny od zawsze był Bartłomiej Topa. Gwiazda wyznała to ostatnio w rozmowie z "Dobrym Tygodniem": - Ja się od studiów beznadziejnie kochałam w Bartku Topie. - Przez to byłam pośmiewiskiem całej szkoły – dodała.

Chwilę później Izabela Kuna poznała aktora Dariusza Kurzelewskiego, w którym tym razem zakochała się ze wzajemnością. To wtedy aktorka po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła wówczas mała Nadia.

d13jaoe

Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Kilka lat po narodzinach dziewczynki Izabela Kuna została samotną matką.

Zła passa nie trwała jednak zbyt długo. Na drodze aktorki stanął lekarz i dramaturg Marek Modzelewski, z którym Izabela Kuna po dziś dzień tworzy szczęśliwe małżeństwo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d13jaoe

Podziel się opinią

Share
d13jaoe
d13jaoe