Trwa ładowanie...
d2034vn

Izabela Kuna kochała się w Bartłomieju Topie. Sekret wyszedł na jaw po latach

Izabela Kuna nigdy nie zwierzała się ze swojej niespełnionej miłości. Aktorka dopiero w jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na odważne wyznanie. Jej uczucia do kolegi po fachu nigdy nie zostały odwzajemnione.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Kuna
Izabela Kuna (ONS, Fot: ONS)
d2034vn

Izabela Kuna nieczęsto zwierza się dziennikarzom z życia prywatnego. Aktorka jest żoną polskiego lekarza, scenarzysty i dramaturga Marka Modzelewskiego, z którym ma syna Stanisława. Jednak to nie jest jedyne dziecko gwiazdy.

Aktorka wraz z mężem od lat tworzą szczęśliwy dom. Jednak u początków jej kariery nie wszystko układało się idealnie.

Maryla Rodowicz: Zawsze zakochiwałam się nieszczęśliwie

Niespełnioną miłością Izabeli Kuny od zawsze był Bartłomiej Topa. Gwiazda wyznała to ostatnio w rozmowie z "Dobrym Tygodniem": - Ja się od studiów beznadziejnie kochałam w Bartku Topie. - Przez to byłam pośmiewiskiem całej szkoły – dodała.

d2034vn

Chwilę później Izabela Kuna poznała aktora Dariusza Kurzelewskiego, w którym tym razem zakochała się ze wzajemnością. To wtedy aktorka po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła wówczas mała Nadia.

Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Kilka lat po narodzinach dziewczynki Izabela Kuna została samotną matką.

Zła passa nie trwała jednak zbyt długo. Na drodze aktorki stanął lekarz i dramaturg Marek Modzelewski, z którym Izabela Kuna po dziś dzień tworzy szczęśliwe małżeństwo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2034vn

Podziel się opinią

Share
d2034vn
d2034vn