ycipk-4i6z0t

Izabella Miko: Metamorfoza zaskoczyła fanów

Izabella Miko podzieliła się zdjęciem metamorfozy, która zaskoczyła Instagramowiczow. Opis pod zdjęciem sugeruje, że zmiana jest tylko tymczasowa i ma pomóc Izie w odegraniu pewnej słynnej postaci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabella Miko często się zmienia na potrzeby pracy
Izabella Miko często się zmienia na potrzeby pracy (East News)
ycipk-4i6z0t

Izabella Miko zaskoczyła fanów nową fryzurą. Wciąż jest blondynką, ale w oczy rzuca się grzywka i krótkie włosy. Zmiana ma jej pomóc upodobnić się do granej postaci.

"Mam tę perukę na sobie, by móc zagrać aktorkę z określonego filmu. Czy potrafisz zgadnąć o którą aktorkę i który film chodzi? Nie mam makijażu, a to może utrudnić odgadnięcie", napisała.

ycipk-4i6z0t

W odpowiedzi posypały się komentarze, bo przecież podobieństwo do pewnej hollywoodzkiej gwiazdy jest widoczne na pierwszy rzut oka: "Wyglądasz jak Michelle Pfeiffer", "Michelle Pfeiffer! Wykapana. Nie pamiętam tytułu filmu".

Zobacz też: Prawdziwe nazwiska gwiazd. Nie wszyscy je pamiętają

W końcu jeden z fanów zabłysnął znajomością filmografii: "Czyżby chodziło o Michelle Pfeiffer w filmie 'Człowiek z blizną'"? Iza Miko odpowiedziała natychmiastowo: "Tak jest! Chodzi właśnie o ten film!".

Czyżbyśmy zatem wkrótce dostali filmową biografię 60-letniej aktorki ukochanej przez kino? Izabella Miko na razie milczy na ten temat, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

ycipk-4i6z0t

Zobacz też: Iza Miko pozuje w bikini. Ma się czym pochwalić, ale na figurę ciężko zapracowała

ZOBACZ WIDEO: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niesamowita metamorfoza uczestniczki

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4i6z0t

ycipk-4i6z0t
ycipk-4i6z0t