Trwa ładowanie...
dzitise

Izabella Miko: Metamorfoza zaskoczyła fanów

Izabella Miko podzieliła się zdjęciem metamorfozy, która zaskoczyła Instagramowiczow. Opis pod zdjęciem sugeruje, że zmiana jest tylko tymczasowa i ma pomóc Izie w odegraniu pewnej słynnej postaci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabella Miko często się zmienia na potrzeby pracy
Izabella Miko często się zmienia na potrzeby pracy (East News)
dzitise

Izabella Miko zaskoczyła fanów nową fryzurą. Wciąż jest blondynką, ale w oczy rzuca się grzywka i krótkie włosy. Zmiana ma jej pomóc upodobnić się do granej postaci.

"Mam tę perukę na sobie, by móc zagrać aktorkę z określonego filmu. Czy potrafisz zgadnąć o którą aktorkę i który film chodzi? Nie mam makijażu, a to może utrudnić odgadnięcie", napisała.

W odpowiedzi posypały się komentarze, bo przecież podobieństwo do pewnej hollywoodzkiej gwiazdy jest widoczne na pierwszy rzut oka: "Wyglądasz jak Michelle Pfeiffer", "Michelle Pfeiffer! Wykapana. Nie pamiętam tytułu filmu".

dzitise

Zobacz też: Prawdziwe nazwiska gwiazd. Nie wszyscy je pamiętają

W końcu jeden z fanów zabłysnął znajomością filmografii: "Czyżby chodziło o Michelle Pfeiffer w filmie 'Człowiek z blizną'"? Iza Miko odpowiedziała natychmiastowo: "Tak jest! Chodzi właśnie o ten film!".

Czyżbyśmy zatem wkrótce dostali filmową biografię 60-letniej aktorki ukochanej przez kino? Izabella Miko na razie milczy na ten temat, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz też: Iza Miko pozuje w bikini. Ma się czym pochwalić, ale na figurę ciężko zapracowała

dzitise

ZOBACZ WIDEO: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Niesamowita metamorfoza uczestniczki

dzitise

Podziel się opinią

Share
dzitise
dzitise