Trwa ładowanie...
d11qzga

Jacek Borkowski chce mieć młodszą żonę. Pozazdrościł Karolowi Strasburgerowi

Ponad dwa lata temu Jacek Borkowski pożegnał żonę. Aktor szuka teraz idealnej partnerki na życie. Ma jednak spore wymagania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jacek Borkowski szuka żony
Jacek Borkowski szuka żony (East News)
d11qzga

Jeszcze nie tak dawno temu gwiazdor spotykał się z atrakcyjną kobietą w wieku zbliżonym do jego. Niestety, relacja ta nie przetrwała. Być może dlatego, że partnerka nie była w odpowiednim dla niego wieku.

- Partnerka Karola Strasburgera jest od niego o 37 lat młodsza. To mnie inspiruje. Teraz szukam kogoś takiego. Jak już brać, to nie z second handu. Tego kwiatu to pół światu! Karol dał czadu, to ja nie będę gorszy - powiedział w jednym z ostatnich wywiadów.

d11qzga

Po słowach Borkowskiego wylała się na niego fala hejtu. On się jednak tym nie przejmuje.

- Zawsze lubiłem stare samochody i młode kobiety, a od kiedy zostałem wdowcem, jestem zalewany propozycjami matrymonialnymi od różnych pań. Na początku wybierałem kobiety w moim wieku lub tylko trochę młodsze. Nie wyszło. Teraz stawiam na spore różnice wiekowe i zobaczymy, jaki będzie efekt. Nie chcę być sam i wcale bym się nie martwił, gdybym po raz piąty został ojcem. Dlaczego mam odmawiać młodej kobiecie tego szczęścia? - mówi w "Super Expressie".

Jacek Borkowski jako jeden z pierwszych gratulował Andrzejowi Łapickiemu związku z o 60 lat młodszą Kamilą Łapicką. Cieszył się również na wieść o nowym związku Karola Strasburgera. Teraz najwidoczniej ma nadzieję na to, że wkrótce sam odnajdzie szczęście u boku młodszej partnerki.

ZOBACZ TAKŻE: Powierza dementuje romans z Borkowskim: "Niejedno ze sobą przeszliśmy, był czas na wygłupy"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d11qzga

Podziel się opinią

Share
d11qzga
d11qzga