Jacek Borkowski ma nową partnerkę. Tym razem to blondynka z Warszawy

Aktor najwyraźniej ma dość życia w pojedynkę, bo przez ostatnie miesiące intensywnie szukał kobiety gotowej go pokochać. Zdjęcia, którymi dzieli się w mediach społecznościowych, rozwiewają wątpliwości: Borkowski najwyraźniej znalazł tę jedyną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda serialu "Klan" ma nadzieję odnaleźć szczęście u boku nowej kobiety
Gwiazda serialu "Klan" ma nadzieję odnaleźć szczęście u boku nowej kobiety (Facebook.com)
WP

Jakiś czas temu w mediach zawrzało od informacji na temat tego, jakoby Jacek Borkowski, który w 2016 r. stracił żonę, miał nową partnerkę. Wszystko zaczęło się od wpisu ze zdjęciem, który umieścił za pośrednictwem Facebooka. Na zdjęciu aktor czule obejmował młodszą, ciemnowłosą koleżankę, którą miał poznać przez internet.

-* No i co. zaczęliśmy rozmawiać, dotarło do mnie, że mam do czynienia z inteligentną kobietą, która wie, o co w życiu chodzi - powiedział w rozmowie z Super Expressem. *
*- Nie zastanawiałem się długo, wsiadłem rankiem w auto i po południu byliśmy już na spacerze, na plaży. Niesamowite uczucie. Wróciłem do domu uskrzydlony - dodał. *

WP

Jakiś czas później sytuacja ucichła. Do rozstania z tajemniczą brunetką miało dojść z powodu medialnej wrzawy, na którą kobieta nie była przygotowana, a także z powodu dzielącej ich odległości. I choć od tamtej pory nie minęło sporo czasu, to teraz aktor widywany jest na warszawskim Starym Mieście z nową partnerką. Borkowski podzielił się również intymnym zdjęciem na Facebooku. Oboje patrzą sobie czule w oczy, objęci w gorącym uścisku. Fani i przyjaciele gratulowali: "Nareszcie widzę radość serca”, "Szczęście aż tryska z ekranu”.

Facebook.com
Podziel się

Aktorowi przez ostatnie dwa lata samotność musiała bardzo doskwierać. W jednym z wywiadów przyznał, że dzieci akceptują jego poszukiwania nowej partnerki.

- Dzieci dają mi zielone światło na to, bym się jeszcze zakochał. One wiedzą, że kochałem ich matkę i o niej nie zapomnę, ale życie toczy się dalej.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP