Trwa ładowanie...

Jacek Borkowski jest dumny z dzieci. Poszły w jego ślady

Aktor cieszy się, że jego dzieci rozwijają artystyczne pasje. Jest przekonany, że jego żona byłaby z nich dumna.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jacek Borkowski jest dumny z dzieci. Poszły w jego śladyŹródło: Materiały prasowe
d449dp5

Ostatnio córka Jacka Borkowskiego wystąpiła w Teatrze Roma. Magda zaśpiewała solo piosenkę "Tomorrow" z musicalu "Annie". 13-latka od dwóch lat uczęszcza do warsztatowej Akademii Musicalowej. Dziewczynka chce być artystką jak jej tata.

- Zacząłem uczyć się śpiewu i gry na instrumentach, mając 9 lat, mama woziła mnie 2 razy wtygodniu z podwarszawskich Ząbek do stolicy na lekcje. Uczestniczyłem też w Giełdzie Piosenki w Ursusie, gdzie przeboje dla nas pisał Janusz Poznakowski. Gdy miałem 11 lat, wygrałem Festiwal Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Prowadził go Krzysiek Materna, a w nagrodę dostałem gitarę Defil - powiedział aktor.

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Borkowski znów walczy z teściową. Skończy się w sądzie?

Okazuje się, że córka Jacka Borkowskiego chce wystąpić w "The Voice of Poland" lub "Mam Talent". Z mediami jest oswojona i wie, że warto próbować.

d449dp5

- Najważniejsza jest szkoła.

Jacek Borkowski bardzo dba o edukakcję dzieci. Poza tym Magda i Jacek mają zajęcia dodatkowe, które rozwijają ich umiejętności artystyczne. Chłopiec gra w teatrze Maskarada w Radzyminie.

- Całkiem nieźle wypadł w roli Dicka w "Zaczarowanym ogrodzie". Wierzę w niego i wspieram, bo przeszkadzał nie będę - opowiada dumny tata.

Jacek Borkowski też swoje pierwsze kroki stawiał jako nastolatek. W wieku 16 lat wygrał Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Obecnie nad karierę przekłada dobro pociech.

d449dp5

- Muszę myśleć tu i teraz, dbać o dzieciaki. Zawieźć, przywieźć, nakarmić, przypilnować. Ale jestem dziwnie spokojny o ich przyszłość, bo wiem, że dobrze je z Magdą wychowaliśmy. To jest rodzeństwo, które się kocha i wspiera, cała trójka, Karolina też. Magda widzi to z góry - dodaje aktor w rozmowie z "Życie na gorąco".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d449dp5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d449dp5