Trwa ładowanie...
d47tbx9

Jacek Jeschke skomentował plotki o romansie jego brata z Dominiką Tajner

O tym, że Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się, wiedzą już wszyscy. Fanów pary trapi pytanie, co jest ostatecznym powodem rozstania. Teraz brat Wojciecha Jeschke, Jacek, komentuje plotki o romansie Dominiki z jej bratem.
Share
Dominika Tajner i Wojciech Jeschke
Dominika Tajner i Wojciech JeschkeŹródło: East News, Fot: East News
d47tbx9

Dominika Tajner z Michałem Wiśniewskim od wielu miesięcy przechodzili kryzys w małżeństwie. Decyzja zapadła. Gwiazdor kilka tygodni temu wniósł pozew o rozwód. Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski uchodzili za zgodne małżeństwo. Brylowali razem na ściankach, a w mediach społecznościowych nie brakowało wspólnych zdjęć. Tym bardziej zszokowało nas, że małżonkowie rozstają się.

Przypomnijmy, że Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła w drugim odcinku 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". Uczestniczka show upadła podczas pierwszych tanecznych kroków u boku Wojciecha Jeschke. W show Polsatu mógł wziąć udział również Michał Wiśniewski, ale w ostatniej chwili zrezygnował.

ZOBACZ TAKŻE: Qczaj pociesza Tajner: "Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem"

Ostatnio plotkowaliśmy o powodach, dla których Wiśniewski i Tajner mogliby wziąć rozwód. Rzekomy romans Dominiki i jej tanecznego partnera Wojciecha podgrzewał temat w polskim show-biznesie. Brat tancerza skomentował wreszcie te rewelacje.

d47tbx9

Jacek Jeschke na swoim InstaStory odniósł się w ironicznym tonie do plotek o romansie Wojciecha i Dominiki. Pokazał nawet magazyn z artykułem, w którym zasugerowano, że to Jeschke jest bezpośrednią przyczyną rozwodu Wiśniewskich.

- Oj Wojtuś, Wojtuś. Ty niegrzeczny chłopczyku. Coś narobił... - powiedział roześmiany tancerz.

Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat lat jest mężem Dominiki Tajner, która pomogła mu w walce z chorobą alkoholową.

Początkowo Dominika była dobrą znajomą gwiazdora, ale z czasem ich przyjaźń przeistoczyła się w coś więcej. Choć prasa rozpisywała się o bujnym życiu uczuciowym Wiśniewskiego, Tajner starała się podchodzić do tego związku bez żadnych uprzedzeń. Co według was jest przyczyną rozstania Dominiki i Michała?

d47tbx9

Podziel się opinią

Share
d47tbx9
d47tbx9