Trwa ładowanie...
dkl1m1m

Jak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta? Zrobiła to podczas gorących scen na planie filmu!

Choć ich małżeństwo odeszło już do przeszłości, szczegóły relacji hollywoodzkich aktorów wciąż budzą emocje. Okazuje się, że na nawiązaniu romansu szczególnie zależało Angelinie Jolie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie i Brad Pitt byli parą przez 12 lat.
Angelina Jolie i Brad Pitt byli parą przez 12 lat. (Getty Images)
dkl1m1m

Gdy w 2004 r. świat obiegła informacja o romansie największych wówczas gwiazd Hollywood, wszyscy zastanawiali się jak do tego doszło. Brad Pitt zaprzeczał, że rozwodzi się z Jennifer Aniston po tym, jak związał się z koleżanką z planu filmu "Pan i Pani Smith". Prawda jednak szybko wyszła na jaw.

Tuż po zakończeniu prac nad filmem Angelina Jolie nie kryła się ze swoim uczuciem do gwiazdora. Po uzyskaniu rozwodu zamieszkali razem, a Brad Pitt adoptował przybrane dzieci gwiazdy. Sami doczekali się trójki biologicznych pociech.

Zobacz: Brad Pitt spotyka się z aktorką

Jak udało się ustalić tabloidowi "US Weekly", pracownik z planu "Pan i Pani Smith" potwierdza, że aktorzy już wówczas romansowali. Ponoć przyczyniła się do tego sprzyjająca atmosfera. Bowiem w filmie nie brakowało scen łóżkowych

dkl1m1m

Zdaniem obserwatora na planie to Angelina Jolie uwiodła Brada Pitta. Zależało jej na tym, aby ich sceny seksu były jak najbardziej realistyczne. Dlatego podczas ich kręcenia nie miała na sobie zazwyczaj używanej przez aktorów specjalnej, cielistej bielizny.

- W trakcie scen seksu była kompletnie naga - twierdzi filmowiec.

Jej starania przyniosły oczekiwany efekt. Niestety na dłuższą metę ich związek przerodził się w piekło. Aktorzy podczas rozwodu zarzucali sobie różne nałogi i zaniedbania wychowawcze wobec ich dzieci. Walczyli w sądzie o opiekę nad nimi, a ich wspólna 13-letnia córka Shiloh zdecydowała, że chce zamieszkać z ojcem.

dkl1m1m

Podziel się opinią

Share

dkl1m1m

dkl1m1m