Trwa ładowanie...
d2avwv7

Janachowska w ciąży z mężem milionerem. "Szalejemy z ekscytacji"

Izabela Janachowska spodziewa się dziecka. Szczęśliwa gwiazda ogłosiła to na swoim blogu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska z mężem
Izabela Janachowska z mężem (Instagram.com)
d2avwv7

Od kiedy śliczna gwiazda telewizji wyszła za mąż za biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego, dziennikarze wypytywali ją, czy zamierza powiększyć rodzinę. Po niemal 5 latach od ślubu gwiazda podzieliła się radosną nowiną.

- Kochani, cieszę się, że tę radosną nowinę możemy przekazać Wam sami. Już niedługo będzie z nami nasze małe, wielkie szczęście. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co wydarzy się już za kilka miesięcy i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! - napisała gwiazda na swoim blogu 32-latka.

d2avwv7

Janachowska ogłosiła swoją ciążę, jak na celebrytkę przystało. Na swoje profile w mediach społecznościowych dodała zdjęcie z sesji fotograficznej z 59-letnim mężem. Oboje trzymają balony, z których układa się słowo "baby". Dziecko ma przyjść na świat już wiosną.

d2avwv7

- Wiosną tego roku, dokładnie w 7 rocznicę naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3 - dodała Janachowska na Instagramie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

d2avwv7

Podziel się opinią

Share

d2avwv7

d2avwv7
d2avwv7