Trwa ładowanie...
dzfkdca

Jarocin Festiwal 2020 odwołany. Oświadczenie organizatorów

Tegoroczna edycja Jarocin Festiwal miała się odbyć pod hasłem 50-lecia Wielkopolskich Rytmów Młodych (WRM) w dniach 9-11 lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie z oficjalnego profilu Jarocin Festiwal na Facebooku
Zdjęcie z oficjalnego profilu Jarocin Festiwal na Facebooku (Facebook.com)
dzfkdca

Organizatorzy opublikowali na Facebooku oświadczenie, w którym informują, że tegoroczna edycja Jarocin Festiwal nie odbędzie się, wydarzenie przełożono na 2021 rok.

"Z bólem serca przekazujemy Wam tę informację. Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na Jarocin Festiwal 2020, otrzymają zwrot środków. Osoby te proszone są o kontakt z bileterią, w której kupili wejściówkę. Tam można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zwrotu" - czytamy.

Festiwal, jak setki innych wydarzeń w Polsce, został przeniesiony na przyszły rok ze względu na trwający kryzys związany z pandemią. Nikt nie wie, kiedy wreszcie uda się wygrać walkę z koronawirusem. W Polsce wprowadzono stan epidemii i wszelkie imprezy masowe zostały odwołane, a ośrodki kultury i rozrywki zamknięte.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

dzfkdca

Podziel się opinią

Share

dzfkdca

dzfkdca