Trwa ładowanie...
d2jvol2

Jarosław Bieniuk na ślubie z Martyną Gliwińską i dziećmi! Ładnie razem wyglądają?

Sportowiec w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że w końcu jest szczęśliwy, bo ma u boku kobietę, która go wspiera i dzieci ją uwielbiają. Teraz piłkarz pokazał ich wspólną fotkę!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
12-05-2014 WarszawaSniadanie z Gwiazdami AVONfoto: Daniel Wysocki/ONS
12-05-2014 WarszawaSniadanie z Gwiazdami AVONfoto: Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl)
d2jvol2

Jarosław Bieniuk długi weekend świętuje w gronie rodziny i przyjaciół. Na swoim profilu na Instagramie pochwalił się zdjęciem z najbliższymi z wesela, na którym pojawił się w czwartek. Towarzyszyła mu partnerka, Martyna Gliwińska oraz trzy pociechy, Oliwia, Szymon i Jaś. Na zdjęciu cała rodzina wygląda na bardzo szczęśliwą, a Jarosław Bieniuk chyba nie zamierza już ukrywać swojego związku z modelką.
Kiedy pojawiły się informacje o tym, że sportowiec jest zakochany i znalazł wsparcie półtora roku po śmierci Ani Przybylskiej, w mediach zawrzało. Jedni krytykowali i mówili, że to zbyt wcześnie, drudzy gratulowali i cieszyli się jego szczęściem. Sam sportowiec nie komentował tych doniesień i nie zamieszczał żadnych wspólnych zdjęć z Martyną. Dopiero niedawno udzielił szczerego wywiadu w "Vivie", w którym przyznał się, że jest szczęśliwy i ma wsparcie kobiety, która jest dla niego ważna. Teraz postanowił się również pochwalić prywatną fotką z rodzinnego wesela, na której pozuje z ukochaną, dziećmi i resztą rodziny. Trzeba przyznać, że wyglądają razem naprawdę ładnie, a Oliwia wygląda niemal identycznie jak Ania Przybylska!

   Instagram.com

Jarosław Bieniuk: "Nie jest mi łatwo"

d2jvol2

Podziel się opinią

Share

d2jvol2

d2jvol2