Trwa ładowanie...

Jarosław Bieniuk próbuje odzyskać Martynę Gliwińską. Jego komentarze są jednoznaczne

Jarosław Bieniuk wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem z Martyną Gliwińską. Widać, że zrobi wszystko, by odzyskać ukochaną. Świadczą o tym komentarze, które zamieszcza pod zdjęciami dziewczyny na Instagramie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jarosław Bieniuk próbuje odzyskać Martynę Gliwińską. Jego komentarze są jednoznaczneŹródło: Instagram.com
d3jq8yg
d3jq8yg

Jakiś czas temu gruchnęła wiadomość, że Jarosław Bieniuk rozstał się z Martyną Gliwińską. Jak donosiły media, Oliwia, najstarsza córka byłego piłkarza, walczyła o to, by tata zszedł się z ukochaną. Niestety, starania nastolatki były bezskuteczne.

- Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci - powiedziała Gliwińska w "Super Expressie".

Zobacz też: Jarosław Bieniuk o dziewczynie: "Dzieci mają z nią bardzo dobry kontakt"

Jak się jednak okazuje, Bieniuk wciąż wierzy, że odzyska ukochaną. Wszystko wskazuje na to, że zrozumiał swój błąd i zrobi wszystko, by małymi kroczkami znów znaleźć się u boku Martyny. Wystarczy spojrzeć w komentarze pod najnowszym zdjęciem Gliwińskiej, by przekonać się, że Jarosław bardzo za nią tęskni i wciąż ma nadzieję, że wszystko między nimi się ułoży. "Uuu, lala" - napisał. Co ciekawe, Martyna, choć nie odpowiedziała na jego komentarz, polubiła ten wpis. Czyżby między nimi znów zaczęło się układać?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3jq8yg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jq8yg