Trwa ładowanie...
d32qf9j

Jarosław Bieniuk przeszedł przemianę? Tygodnik snuje opowieści

Martyna Gliwińska przeżywała swoją ciążę sama. Ojciec malucha, Jarosław Bieniuk poczuł instynkt rodzicielski wobec swojego czwartego dziecka dopiero, gdy mały Kazio pojawił się na świecie. Teraz tygodnik podaje kolejne rewelacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk (ONS.pl)
d32qf9j

Jarosław Bieniuk w połowie marca został po raz czwarty ojcem. Była partnerka byłego piłkarza urodziła zdrowego chłopca. Bieniuk poczuł po narodzinach syna coś, o co trudno było przez cały okres ciąży Martyny Gliwińskiej.

Mimo obowiązującej kwarantanny starał się codziennie być w szpitalu, by chociaż z daleka zobaczyć małego Kazimierza. Gdy Martyna z dzieckiem wrócili do domu, stara się im pomagać. "Rewia" dowiedziała się, że przeprosił Gliwińską za ostatnie miesiące.

d32qf9j

Teraz ten sam tygodnik idzie o krok dalej i insynuuje, że sportowiec chce się zaangażować w tworzenie rodziny z matką jego czwartego dziecka.

"W grę wchodzi ślub, ale też przeprowadzka z Gdyni do stolicy i kupno mieszkania" - czytamy w "Rewii".

Brzmi to mało prawdopodobnie, także dlatego, że Bieniuk jest bardzo związany z Trójmiastem. Pracuje w gdańskim klubie sportowym, z Gdynią wiążą się wszystkie wspomnienia ze zmarłą Anią Przybylską.

A wy wierzycie w te plotki?

d32qf9j

Podziel się opinią

Share
d32qf9j
d32qf9j