Trwa ładowanie...

Jarosław Bieniuk przeszedł przemianę? Tygodnik snuje opowieści

Martyna Gliwińska przeżywała swoją ciążę sama. Ojciec malucha, Jarosław Bieniuk poczuł instynkt rodzicielski wobec swojego czwartego dziecka dopiero, gdy mały Kazio pojawił się na świecie. Teraz tygodnik podaje kolejne rewelacje.

Jarosław Bieniuk przeszedł przemianę? Tygodnik snuje opowieściŹródło: ONS.pl
d49wa7h
d49wa7h

Jarosław Bieniuk w połowie marca został po raz czwarty ojcem. Była partnerka byłego piłkarza urodziła zdrowego chłopca. Bieniuk poczuł po narodzinach syna coś, o co trudno było przez cały okres ciąży Martyny Gliwińskiej.

Mimo obowiązującej kwarantanny starał się codziennie być w szpitalu, by chociaż z daleka zobaczyć małego Kazimierza. Gdy Martyna z dzieckiem wrócili do domu, stara się im pomagać. "Rewia" dowiedziała się, że przeprosił Gliwińską za ostatnie miesiące.

Teraz ten sam tygodnik idzie o krok dalej i insynuuje, że sportowiec chce się zaangażować w tworzenie rodziny z matką jego czwartego dziecka.

d49wa7h

"W grę wchodzi ślub, ale też przeprowadzka z Gdyni do stolicy i kupno mieszkania" - czytamy w "Rewii".

Brzmi to mało prawdopodobnie, także dlatego, że Bieniuk jest bardzo związany z Trójmiastem. Pracuje w gdańskim klubie sportowym, z Gdynią wiążą się wszystkie wspomnienia ze zmarłą Anią Przybylską.

A wy wierzycie w te plotki?

d49wa7h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49wa7h