Trwa ładowanie...

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie po opuszczeniu aresztu. Były piłkarz odrzuca oskarżenia

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w sprawie swojego oskarżenia po opuszczeniu aresztu. Były piłkarz Lechii Gdańsk podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny.

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie po opuszczeniu aresztu. Były piłkarz odrzuca oskarżeniaŹródło: ONS.pl
d4bifvl
d4bifvl

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie

Jarosław Bieniuk opuścił areszt, po czym wydał specjalnie oświadczenie, w którym wyjaśnia, że jest niewinny oraz gotowy do współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

- W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia. Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - napisał Jarosław Bieniuk.

Były piłkarz zapewnia również o swojej niewinności.

- Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji – dodaje.

d4bifvl

Prosi także, żeby używać jego pełnego imienia i nazwiska.

- Godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych – mówi były piłkarz.

Jarosław Bieniuk oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym

Jarosław Bieniuk został zatrzymany we wtorek, 16 kwietnia, w Sopocie. Były piłkarz podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Zawiadomienie o przestępstwie złożyła dwudziestokilkuletnia kobiet. Pełnomocnicy domniemanej ofiary mówili wprost o brutalnym gwałcie w jednym z sopockich hoteli.

Były piłkarz występował w takich klubach jak Lechia Gdańsk, Widzew Łódź czy Amica Wronki. Ośmiokrotnie grał także w reprezentacji, gdzie trafił jednego gola w meczu z Maltą. Prywatnie był związany z aktorką Anną Przybylską. Para doczekała się trójki dzieci.

d4bifvl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bifvl