Trwa ładowanie...
d46dfth

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie po opuszczeniu aresztu. Były piłkarz odrzuca oskarżenia

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie w sprawie swojego oskarżenia po opuszczeniu aresztu. Były piłkarz Lechii Gdańsk podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie po opuszczeniu aresztu. Były piłkarz odrzuca oskarżenia
Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie po opuszczeniu aresztu. Były piłkarz odrzuca oskarżenia (ONS.pl)
d46dfth

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie

Jarosław Bieniuk opuścił areszt, po czym wydał specjalnie oświadczenie, w którym wyjaśnia, że jest niewinny oraz gotowy do współpracy z wymiarem sprawiedliwości.

- W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia. Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - napisał Jarosław Bieniuk.

d46dfth

Były piłkarz zapewnia również o swojej niewinności.

- Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji – dodaje.

Prosi także, żeby używać jego pełnego imienia i nazwiska.

- Godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych – mówi były piłkarz.

d46dfth

Jarosław Bieniuk oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym

Jarosław Bieniuk został zatrzymany we wtorek, 16 kwietnia, w Sopocie. Były piłkarz podejrzewany jest o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Zawiadomienie o przestępstwie złożyła dwudziestokilkuletnia kobiet. Pełnomocnicy domniemanej ofiary mówili wprost o brutalnym gwałcie w jednym z sopockich hoteli.

Były piłkarz występował w takich klubach jak Lechia Gdańsk, Widzew Łódź czy Amica Wronki. Ośmiokrotnie grał także w reprezentacji, gdzie trafił jednego gola w meczu z Maltą. Prywatnie był związany z aktorką Anną Przybylską. Para doczekała się trójki dzieci.

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth