Trwa ładowanie...
d341xkg

Jarosław Bieniuk zakazuje córce grać w filmach. Najpierw ma ukończyć szkołę

Oliwia Bieniuk marzy o pójściu w ślady mamy Anny Przybylskiej. Jednak jej ojciec nie patrzy przychylnie na aktorskie plany nastolatki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk chroni córkę przed zainteresowaniem mediów.
Jarosław Bieniuk chroni córkę przed zainteresowaniem mediów. (East News, Fot: East News)
d341xkg

16-latka poważnie myśli o swojej przeszłości. Oliwia Bieniuk wybrała w liceum klasę o profilu teatralno-filmowym. Tę samą gdyńską szkołę ukończyła jej mama.

Choć Anna Przybylska nie zdecydowała się na studiowanie aktorstwa, brak kierunkowego wykształcenia nie stanął jej na przeszkodzie w zdobywaniu ról. Po raz pierwszy zagrała w filmie jako 19-latka w "Ciemnej stronie Wenus" Radosława Piwowarskiego.
Zobacz: Jarosław Bieniuk: "Nie jest mi łatwo. To Ania pilnowała dyscypliny"

Oliwia również marzy o jak najszybszym wkroczeniu do filmowego świata. Ma za sobą pierwszą rólkę w szkolnym krótkim metrażu "Glimmer". Razem z Jarosławem Bieniukiem wystąpiła też w reklamie sieci komórkowej.

d341xkg

Jednak ojciec pilnuje, aby nastolatka nie trafiła zbyt szybko do świata showbiznesu. Pomimo pobierania dodatkowych lekcji aktorstwa u Katarzyny Figury, córka Anny Przybylskiej ma zakaz przyjmowania ról filmowych.

- Oliwia dostaje dużo propozycji, ale na razie jej tata konsekwentnie je odrzuca. Mają oboje taką umowę, że najpierw Oliwia musi zdać maturę - zdradził znajomy rodziny w rozmowie z magazynem "Party".

Postawa Jarosława Bieniuka wydaje się być rozsądna. Pozwala córce kształcić się w wymarzonym kierunku, ale dba o jej bezpieczeństwo. Według tych, którzy widzieli efekty jej pracy, dziewczyna odziedziczyła talent po matce. Po ukończeniu szkoły Oliwia zapewne rozwinie skrzydła i zaskoczy nas niejedną kreacją aktorską.

d341xkg

Podziel się opinią

Share

d341xkg

d341xkg