Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Jarosław Jakimowicz broni Zofii Klepackiej. Zaatakował też Borysa Szyca

Ostatnia wymiana zdań między Kingą Rusin a Zofią Klepacką odbiła się szerokim echem. Teraz głos zabrał drugoligowy celebryta, Jarek Jakimowicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Jakimowicz broni Zofii Klepackiej
Jarosław Jakimowicz broni Zofii Klepackiej (East News)
d1q0kwe

W niedzielę wyborczą Zofia Klepacka i Kinga Rusin spotkały się pod jednym z warszawskich lokali wyborczych. Źródłem konfliktu były prawa społeczności LGBT, przeciwko którym występuje windsurferka. Dziennikarka, kiedy zauważyła sportsmenkę, miała za nią krzyknąć "Wstyd!".

Po całym zajściu głos w mediach zabrały inne osoby publiczne, a wśród nich Borys Szyc.

"Jesteś żałosna dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd" - napisał na Instagramie aktor.

d1q0kwe

ZOBACZ: Zofia Klepacka atakuje społeczność LGBT. " Wykazała się podstawowym brakiem wiedzy. To groźne!"

Potem Telewizja Polska zaprosiła Zofię Klepacką, aby wypowiedziała się na temat tych wydarzeń. Przy okazji w materiale dotyczącym zajścia wypomniano Borysowi Szycowi alkoholizm.

Teraz głos w sprawie zabrał Jarosław Jakimowicz.

d1q0kwe

- Ideologicznie reprezentujesz mnie, nas reprezentujesz i zgadzam się z tobą w 100 proc. Kiedy usłyszałem o karcie [LGBT], powiedziałem "nie, nie zgadzam się" i bardzo podobało mi się twoje stanowisko - powiedział na wideo celebryta.

Przypomnijmy, że prezydent Warszawy zaproponował wprowadzenie w stolicy karty dla osób LGBT. Zofia Klepacka bardzo dosadnie oceniła ten pomysł: "Pamiętajcie o wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć".

Jakimowicz zaatakował też Borysa Szyca i choć nie wymienił go z nazwiska, to można domyślić się o kogo chodzi.

- To czego nie rozumiem to te faszystowskie metody, które się tak często u nas stosuje i nie można mieć swojego zdania. A jak się ma swoje zdanie, to w jakichś chorych makówkach rodzi się to, że ktoś ci próbuje odebrać medale. Medale, które zdobywałaś na wodach całej Europy i świata dla Polski, gdzie grano hymn, gdzie ludzie się wzruszali? To jest jakieś chore. Jak jakiś chory pacjent, który przebalował pół życia, może mówić takie rzeczy? Puknijcie się ludzie w głowę - skończył swój wywód gwiazdor.

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe