Trwa ładowanie...
d1cxhuy

Borys Szyc do Zofii Klepackiej: "Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd"

W niedzielę pod jednym z lokali wyborczych doszło do ostrej wymiany zdań między Zofią Klepacką a Kingą Rusin. Teraz po stronie dziennikarki stają kolejne gwiazdy. Szyc nie owijał w bawełnę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Klepacka podpadła nie tylko Kindze Rusin, ale i Borysowi Szycowi
Zofia Klepacka podpadła nie tylko Kindze Rusin, ale i Borysowi Szycowi (ONS.pl)
d1cxhuy

Kinga Rusin nie ma problemu z publicznym mówieniem o swoich poglądach. Zofia Klepacka pod tym względem jest do dziennikarki podobna. Jednak poza tym Rusin i Klepacką dzieli przepaść. Gwiazda telewizji jest otwarta i liberalna, gwiazda sportu otwarcie krytykuje społeczność LGBT. W niedzielę wyborczą kobiety starły się pod jednym z lokali. Olimpijka postanowiła udokumentować kłótnię, a nagraniem pochwaliła się w sieci. Natychmiast posypały się negatywne komentarze. I chodzi nie tylko o to, co na różne, czasem kontrowersyjne tematy sądzi Klepacka, ale także o jej zachowanie w czasie wymiany zdań.

Krzysztof Gojdź ostro o Zofii Klepackiej: "Bardzo mnie dziwi, że jest młodą osobą, a już taką hejterką"

d1cxhuy

Sportsmena była agresywna, niekulturalna. Na dodatek nagrywała Rusin i jej rodzinę bez zgody dziennikarki. "Ciekawy sposób na fejm w prawicowych mediach. Może liczy pani na medal, tym razem od prezydenta: 'medal za ofiarność i odwagę', w uzasadnieniu: ryzykując życiem, odważyła się nakręcić Rusin" - podsumowała Kinga na swoim instagramowym profilu.

Pod filmikiem Klepackiej zaroiło się od komentarzy. Wypowiedział się również Borys Szyc. Napisał: "Jesteś żałosna, dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd". Widać, że postawa olimpijki go zirytowała.

Pod komentarzem aktora wywiązała się dyskusja. Okazuje się, że Klepacka ma spore grono obrońców, którzy hejtowali aktora. Szyc nie był im dłużny - wytykał błędy językowe, naigrywał się z ich wypowiedzi.

d1cxhuy

Do jednego z komentujących napisał: "Widzę, że jesteś bardzo odważny misiulku. Może staniesz przede mną i powtórzysz mi swoje słowa w oczy? Zobaczymy sobie 'frajerstwo' wtedy na żywo. Co myślisz?". Nie był to koniec słownych przepychanek, ale te nie doprowadziły do niczego - każdy upierał się przy swoim. Ostatnio w sieci pojawił się apel o odwołanie Zofii Klepackiej z kadry narodowej PZŻ.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1cxhuy

d1cxhuy
d1cxhuy