Trwa ładowanie...

Jarosław Kret dementuje zaręczyny z Beatą Tadlą

Pogodynek uwielbia być w centrum zainteresowania. Teraz odniósł się do publikacji na temat zwrotu pierścionka zaręczynowego.

Jarosław Kret dementuje zaręczyny z Beatą TadląŹródło: ONS.pl
d2orx5l
d2orx5l

W poniedziałek rano pojawiła się w mediach informacja, że Jarosław Kret zażądał od Beaty Tadli zwrotu pierścionka zaręczynowego i wszystkich rzeczy, które zostawił w ich wspólnym domu. Pogodynek ma na ten temat zupełnie inne zdanie, które wyraził na Instagramie. Wszystkich zainteresowanych poinformował, że nie mógł zabrać od Tadli pierścionka zaręczynowego, gdyż takowego nie dostała.

- Najpierw tabloidy wymyśliły zaręczyny, potem wymyśliły wzięcie ślubu, potem wymyśliły rozstanie, a teraz wymyśliły zwrot (wymyślonego) pierścionka zaręczynowego. Co jeszcze wymyślą? - napisał Kret.

Gwiazdor jest oburzony, że jego rozstanie z Tadlą jest tak szeroko komentowane. Chyba zapomniał, że sam ją poinformował o zerwaniu w tabloidzie.

d2orx5l

- No ciekaw jestem... Nie martwi mnie, że ludzie to czytają. Martwi mnie, że tabloidom wierzą - dodał na koniec.
Niestety, musimy zmartwić Jarosława Kreta. Jego zachowanie tylko potęguje plotki na temat jego osoby i tego jak postępuje z kobietami. Mamy nadzieję, że ostatnie wydarzenia go czegoś nauczą.

ZOBACZ TAKŻE: Tadla tłumaczy się z płaczu w "TzG": "Bywają chwile, kiedy trzeba zacząć wszystko od nowa!"

d2orx5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2orx5l