Trwa ładowanie...
d1cxhuy

Jarosław Kret nie traci nadziei. Terapia ma pomóc w odzyskaniu Beaty Tadli

Jarosław Kret nie ustępuje. Ciągle łudzi się, że Beata Tadla wróci do niego i wybaczy mu medialne upokorzenie. Terapia ma pomóc w sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kret
Jarosław Kret (East News, Fot: East News)
d1cxhuy

Huczne rozstanie i błaganie o przebaczenie. Jarosław Kret nie ustępuje w walce o względy Beaty Tadli. Dziennikarka wydaje się być nieugięta i nie ukrywa, że jest zmęczona zachowaniem pogodynka. Ten natomiast nie traci nadziei.

ZOBACZ TAKŻE: Wzruszona Beata Tadla wyznała, czy wybaczyła już Kretowi. Zobacz pełen emocji wywiad w łóżku

d1cxhuy

Jarosław Kret zerwał z Beatą Tadlą, o czym sama zainteresowana dowiedziała się z tabloidu. Po upokorzeniu, jakie jej zafundował, pogodynek liczy na to, że piękna dziennikarka jeszcze do niego wróci. Nic bardziej mylnego.

- Chce udowodnić Beacie, że się zmienił. Ale ona jest nieprzejednana - zdradza "Rewii" znajomy dziennikarki.

Jednak Kret nie daje się zrazić. Ma nieco ułatwione zadanie, bo pracuje w tej samej stacji, co Beata. I o ile dla niej mijanie się na korytarzu w pracy z byłym narzeczonym to niezręczna sytuacja, o tyle on upatruje w tym szansę na rozpalenie dawnego uczucia.

d1cxhuy

Ostatnio pogodynek zdecydował się nawet na pomoc psychologa. Terapia miała pomóc mu w odzyskaniu Tadli, a jej dać pewność, że chce się zmienić. Jednak dziennikarka nie chce nawet słuchać o jego zapewnieniach.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1cxhuy

d1cxhuy
d1cxhuy