Trwa ładowanie...
d1aggj1

Jednak są razem? Adam Zdrójkowski ucina plotki o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską

Plotki o rozstaniu Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej okazują się mocno przesadzone. Dowodem jest relacja na Instagramie 19-letniego aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Para jak z obrazka
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Para jak z obrazka (ONS.pl)
d1aggj1

Na Instagramie młodego aktora pojawiły się zdjęcia, które przeczą pogłoskom o rozstaniu serialowej pary. Adam Zdrójkowski i Wiktorka Gąsiewska pojawili się w czwartek wieczorem w jego lokalu w warszawskim Śródmieściu. Okazja była ku temu nie byle jaka. Biznes Zdrójkowskiego obchodził swoje pierwsze urodziny, a knajpa pękała w szwach - widać to na Instagramie 19-latka.

Instagram.com

Przypomnijmy. Para miała ostatnio pokłócić się na planie serialu Rodzinka.pl. Do tego stopnia, że Wiktoria nie mogła przez godzinę dojść do siebie, a potem usunęła Adama z obserwowanych na Instagramie. Wrzuciła też zdjęcie opatrzone wymownym komentarzem. Nic dziwnego, że momentalnie sieć zaczęła żyć plotką o ich zerwaniu.

d1aggj1

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Ewa Minge: Zostałam królową kiczu

Zdrójkowski zdementował te doniesienia, choć fani nie dali jego zapewnieniom wiary. O kryzysie w ich związku mówiło się już od jakiego czasu. Jedną z przesłanek miał być fakt, że przestał publikować na Instagramie ich wspólne zdjęcia. Ale jak widać, jest lepiej niż myśleliśmy.

d1aggj1

Podziel się opinią

Share

d1aggj1

d1aggj1