Trwa ładowanie...
dxj5o9b

Jedyny koncert w Polsce. Beth Hart z zespołem w Gdyni Arenie

Beth Hart to nowe wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament i zadziorna barwa głosu. Wokalistka przybędzie na jedyny koncert w Polsce: piętnastolecie Ladies’ Jazz Festival w Gdyni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wokalistka latem odwiedzi Polskę
Wokalistka latem odwiedzi Polskę (Materiały prasowe)
dxj5o9b

Zadziorna barwa głosu i kreatywne podejście do tworzenia muzyki – dzięki tym cechom od kilku lat jest o niej coraz głośniej.

Jako czternastolatka poznawała Bacha, Beethovena, Mozarta, odkryła Otisa Reddinga, twórczość Etty James i Led Zeppelin – ta wybuchowa mieszanka uwalnia się na jej koncertach: gospel, blues, maźnięcia jazzu, a nawet niemal rockowe hymny i ballady. Beth Hart komponuje, tworzy osobiste, dramatyczne teksty, gra na wielu instrumentach. Występuje sama i z wieloma gwiazdami, a ostatnia, trwająca już od pewnego czasu współpraca z Joe Bonamassą. Slashem, Jeffem Beckiem rozgrzewa do białości publiczność i słuchaczy na całym świecie.

Zobacz też: Artyści przeciw nienawiści: Honorata Skarbek zrezygnowała z udziału w koncercie Dody

dxj5o9b

Pięć płyt, DVD, nominacja do Grammy, musical na off Broadway, ciągle rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną.

Jedno z najgorętszych wydarzeń koncertowych tego roku w naszym kraju – potwierdzą to wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć już w jej występach. Jedyny koncert w tym roku w Polsce na 15 Ladies’ Jazz Festival 2019.

Zobacz też: Ladies' Jazz Festival. Tak było w ubiegłym roku

Jeśli jest ktokolwiek, kto ma wątpliwości co do globalnego ocieplenia, to na koncercie Beth Hart będzie miał niezbity dowód, że właśnie 24 lipca Gdynia Arena wieczorem będzie najgorętszym miejscem na Ziemi, a szczęśliwi uczestnicy będą mogli o tym wnukom i przyjaciołom nie raz opowiadać!

dxj5o9b

Bilety na to wydarzenie już niebawem w ebileteriach.

dxj5o9b

Podziel się opinią

Share

dxj5o9b

dxj5o9b