Trwa ładowanie...

Jenna Dewan o swojej nowej miłości: "Jestem bardzo zakochana!"

Jenna Dewan jest świeżo po rozwodzie z Channingiem Tatumem. Aktorka bardzo szybko znalazła szczęście u boku innego mężczyzny.

Jenna Dewan o swojej nowej miłości: "Jestem bardzo zakochana!"Źródło: ONS.pl
d3pjkm7
d3pjkm7

W życiu prywatnym Jenny Dewan zaszły ogromne zmiany. Gwiazda jest po burzliwym rozwodzie z Channingiem Tatumem, z którym pozostawała w związku małżeńskich przez blisko dekadę. Między byłymi małżonkami wciąż toczy się spór sądowy o opiekę nad 6-letnią Everly.

Dewan ma jednak również powody do radości, gdyż bardzo szybko znalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny. Jej wybrankiem został Steve Kazee, 43-letni aktor teatralny. Pod koniec września br. 38-letnia Dewan poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" Jenna Dewan ujawniła, że między nią, a jej nowym partnerem jest ogromna chemia.

d3pjkm7

- Takie rzeczy się po prostu czuje. To są właśnie te motyle w brzuchu, bardzo mi się to podoba. Czuję się lepiej niż kiedykolwiek przedtem, jestem bardzo zakochana - mówi.

Dewan i Kazee należą do osób, które raczej unikają błysków fleszy. Aczkolwiek nie potrafią się powstrzymać przed wyrażaniem swojej miłości za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka swego czasu opublikowała zdjęcie ze swoim nowym partnerem, gdzie napisała, że spotkała ją wielkie szczęście. Kilka miesięcy później Kazee odwdzięczył się w taki sam sposób.

Jenna po raz pierwszy zobaczyła Steve’a, gdy występował na deskach teatru.

- Po raz pierwszy ujrzałam go kilka lat temu, gdy występował na Broadwayu. Byłam zachwycona jego talentem. Na przedstawienie wybrałam się razem z mamą, po czym udałyśmy się na zaplecze, by spotkać się z aktorami. Steve miał wokół siebie wspaniałą aurę - opowiada Dewan.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Minge "W łóżku z Oskarem": Najwięcej w życiu zaszkodziłam sobie sama

d3pjkm7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pjkm7