Trwa ładowanie...

Jenna Dewan zamieszcza w sieci odważne zdjęcie. Ciąża wyraźnie jej służy

We wrześniu ubiegłego roku świat obiegła informacja, że taneczna gwiazda i była partnerka Channing Tatuma jest w związku ze starszym od niej o pięć lat Steve'm Kazee'm. Niedługo potem wyznali, że ich rodzina się powiększy.

Share
Jenna Dewan zamieszcza w sieci odważne zdjęcie. Ciąża wyraźnie jej służy
Źródło: ONS.pl
d1oanht

"Zostanie matką jest po prostu absolutnie najlepszą, najbardziej niesamowitą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła” - napisała jesienią na Instagramie.

"Steve, jesteś wielkim prezentem. Czuję podekscytowanie faktem, że nasza rodzina się powiększy. Dziękuję za miłość", dodała pod jednym ze zdjęć, oznaczając swojego ukochanego.

d1oanht

Para nie może doczekać się swojego pierwszego wspólnego potomka. Ciąża najwyraźniej jej służy, bo na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie promienieje. Gwiazda filmu "Step Up: Taniec zmysłów" nie ma również problemu, żeby pokazać się w bieliźnie. Kilka dni temu udostępniła na instastory swoje codzienne ćwiczenia na piłce, w sportowym biustonoszu.

Jenna ma już córkę Everly ze związku z Channing Tatumem. W kwietniu 2018 r. Dewan i Tatum ogłosili separację, a w październiku Dewan wniosła pozew o rozwód. Oficjalnie sprawa zakończyła się w listopadzie 2019 r. po roku walki w sądzie o opiekę nad dzieckiem.

d1oanht

Podziel się opinią

Share
d1oanht
d1oanht