Trwa ładowanie...
d1sd9ri

Jennifer Aniston ma córkę? Tabloid twierdzi, że ukrywała ją od lat

Zza oceanu docierają kolejne plotki na temat Jennifer Aniston. Podobno gwiazda Hollywood ma córkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston ma córkę?
Jennifer Aniston ma córkę? (ONS.pl)
d1sd9ri

Amerykański tabloid twierdzi, że Jennifer Aniston ma córkę, a jej ojcem jest Brad Pitt. Podobno byli małżonkowie skutecznie ukrywali ją przez lata.

Na okładce "New Idea" pojawił nagłówek: "Córka Jen ujawniona". Nie zabrakło też fotki nastoletniej dziewczyny. Nagłówek artykułu pobocznego brzmi "Tajna córka Brada i Jen".

ZOBACZ: Angelina Jolie i Brad Pitt: koniec najpiękniejszej pary show-biznesu

d1sd9ri

Zacznijmy jednak od początku. 17-letnia aktorka Cali Sheldon, która wraz ze swoją siostrą bliźniaczką zagrała córkę postaci Aniston w "Przyjaciołach", udostępniła zdjęcie z Instagrama aktorki, która trzymała ją jako dziecko na rękach, z okazji 25-lecia serialu.

Dziewczyna tylko wcielała się w rolę córki Aniston. Podobno jednak rola matki w serialu sprawiła, że Jennifer zapragnęła dziecka z Bradem Pittem.

- To doświadczenie w pracy sprawiło, że naprawdę desperacko chcieli założyć rodzinę. Jennifer wracała do domu po kręceniu zdjęć i trzymaniu dziecka na rękach przez cały dzień, ona i Brad ciągle rozmawiali o dzieciach - powiedział magazynowi rzekomy informator.

d1sd9ri

Przeczytaj: Brad Pitt przyłapany na randce. Nie jest to ani Angelina Jolie, ani Jennifer Aniston

Źródło tabloidu twierdzi, że Jennifer tak polubiła swoją serialową córkę, że razem z mężem traktowali ją jak własne dziecko.

- Emma sprawiła, że Brad i Jen zaczęli rozmawiać o tym, że chcą własną małą dziewczynkę i ogólnie rodzinę, dlatego zawsze będzie zajmować szczególne miejsce w ich sercach.

Doceniamy poczucie humoru tabloidu.

d1sd9ri

Podziel się opinią

Share

d1sd9ri

d1sd9ri
d1sd9ri