Trwa ładowanie...
d5ukmae

Jennifer Garner z córką na spacerze. Wyglądały jak siostry

Jennifer Garner jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, z których najstarsze skończy w tym roku 15 lat. Violet nie pojawia się z mamą na ściankach i imprezach branżowych, ale często można je spotkać razem na mieście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Afflecka i Garner to skóra zdjęta z matki
Córka Afflecka i Garner to skóra zdjęta z matki (Getty Images)
d5ukmae

Jennifer Garner stara się za wszelką cenę chronić dzieci przed paparazzi. Twierdzi, że zainteresowanie mediów ma zgubny wpływ na ich rozwój. Mimo usilnych prób fotoreporterzy zawsze znajdą sposób na sfotografowanie dzieci gwiazdorskiej pary. Ostatnio Garner była widziana na ulicach Brentwood w Kalifornii ze swoją najstarszą córką, Violet Affleck.

Nastolatka już w zeszłym roku dorównała mamie wzrostem i jest jej niemal identyczna kopią. Widać, że geny Bena Afflecka miały w przypadku Violet mniej do gadania.

d5ukmae

Przypomnijmy, że Jennifer Garner i Ben Affleck pobrali się w 2005 r. i przez wiele lat uchodzili za wzorowe małżeństwo. Doczekali się trójki dzieci - oprócz Violet mają jeszcze 11-letnią Seraphinę i 8-letniego Samuela. Niestety w końcu nadszedł kryzys i w 2015 r. postanowili się rozwieść.

Jennifer Garner z córką Violet - tak wyglądały 2 lata temu Getty Images
Jennifer Garner z córką Violet - tak wyglądały 2 lata temu (Getty Images)

Mimo rozpadu małżeństwa, dla Jennifer Garner i Bena Afflecka najważniejsze są dzieci. Para twierdzi, że przez lata wypracowała dobry system wychowania, który stara się egzekwować. Jedną z zasad jest trzymanie Violet oraz jej rodzeństwa z dala od medialnego szumu.

Rodzina Afflecków bardzo rzadko pokazuje się razem publicznie. Wyjątek stanowią uroczyste ceremonie. W 2015 r. Violet i Jennifer towarzyszyły Benowi Affleckowi podczas wizyty na Kapitolu.

d5ukmae

Obejrzyj: "BrzydUla". Julia Kamińska zapowiada powrót kultowej produkcji!

d5ukmae

Podziel się opinią

Share
d5ukmae
d5ukmae