Trwa ładowanie...

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez. Ślubu nie będzie przez koronawirusa

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez muszą zmienić swoje ślubne plany. Pandemia koronawirusa wszystko popsuła. Piosenkarka jest załamana tym faktem.

Share
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez. Ślubu nie będzie przez koronawirusa
Źródło: East News, Fot: East News
dfvlez5

Ministerstwo Zdrowia co rusz informuje Polaków o aktualnej liczbie osób zarażonych koronawirusem. Ale informacje na temat rozprzestrzeniającej się pandemii napływają także ze świata. Coraz więcej słyszy się także o przypadkach zakażeń wśród osób znanych.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zmuszeni byli przesunąć plany ślubnej ceremonii ze względu na niebezpieczną sytuację na świecie. Piosenkarka wzięła ostatnio udział w "domowej edycji" show Ellen DeGeneres.

dfvlez5

Gwiazda zdradziła dziennikarce, że życie prywatne musi poczekać.

- Zobaczymy, co się teraz stanie. Szczerze mówiąc, naprawdę nie wiem, co będzie dalej, jeśli chodzi o planowanie ślubu. Jesteśmy podobni do reszty świata. Musimy poczekać i przekonać się za kilka miesięcy, jak to wszystko się potoczy - powiedziała Jennifer Lopez.

Przypomnijmy, że Jennifer Lopez miała już trzech mężów i była pięć razy zaręczona. Alex Rodriguez ma natomiast za sobą jedno małżeństwo.

dfvlez5

Podziel się opinią

Share
dfvlez5
dfvlez5