Trwa ładowanie...
d4h4niq

Owsiak pokazał screeny wpisów Pawłowicz. Wystarczyły

Jerzy Owsiak zgodnie z decyzją sądu przeprosił Krystynę Pawłowicz. Nie komentował tego - czego nie można powiedzieć o sędzi Pawłowicz. Owsiak zrobił nawet screeny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Owsiak pokazał, co pisze o nim Krystyna Pawłowicz
Jerzy Owsiak pokazał, co pisze o nim Krystyna Pawłowicz (East News)
d4h4niq

- Przepraszam Panią Krystynę Pawłowicz za naruszające jej cześć bezpodstawne sugestie, które zawarłem w przemówieniu publicznym w sierpniu 2017 roku na wydarzeniu Przystanek Woodstock. Jerzy Owsiak - napisał szef WOŚP na swoim facebookowym profilu. O procesie możecie przeczytać w tekście WP Wiadomości, gdzie przedstawione są szczegóły sprawy.

Owsiak pozostawił tę sprawę bez komentarza na całe 24 godziny. Teraz postanowił wyjaśnić kilka kwestii. I pokazał, co w tym czasie pisała w mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz.

Zobacz: TVP. Jurek Owsiak o powrocie Jacka Kurskiego: To człowiek, który zafundował nam telewizję jakości pikniku

"Sąd uznał, że moje określenia typu: 'Jest Pani najpodlejszym przykładem człowieka', że jako posłanka ma 'podobne pomysły do Gomułki' oraz cechuje ją 'sowiecki język i styl życia' są dozwoloną krytyką i w obu przypadkach w drugiej instancji oddalił pozew i nie uznał tych roszczeń za zasadne"- wyjaśnia Jerzy Owsiak.

d4h4niq

"Mało tego nakazał Krystynie Pawłowicz zapłacenie zwrotu kosztów procesu w wysokości blisko 10 000 złotych. I pozwólcie, że już dalej nic nie będę pisał, bo moimi wczorajszymi przeprosinami zgodziłem się z wyrokiem i już" - dodał krótko.

Owsiak zwrócił uwagę, co na temat wyroku sądu i jego samego pisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

"Pozwólcie, że przedstawię Wam screen wpisów Krystyny Pawłowicz, które ukazały się wczoraj, a więc zanim przeprosiłem, zanim cokolwiek powiedziałem i proszę pamiętać, że tego wpisu dokonała osoba, która pełni stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego" - napisał.

Wpisy możecie zobaczyć poniżej. Krystyna Pawłowicz zwraca m.in. uwagę: "sąd tym wyrokiem upokorzył mnie, ofiarę brutalności Owsiaka".

d4h4niq

Podziel się opinią

Share
d4h4niq
d4h4niq