Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Jessica Biel widziana po plotkach o rozstaniu z Justinem Timberlakiem

Uśmiechnięta, odprężona i... z wielkim pierścionkiem na palcu. Kryzys i romans to tylko plotki?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Biel i Justin Timberlake pobrali się w 2012 roku
Jessica Biel i Justin Timberlake pobrali się w 2012 roku (ONS.pl)
d1vzdkj

Gdy w sieci pojawiły się zdjęcia popularnego muzyka i aktora, Justina Timberlake'a z jego koleżanką z planu w dwuznacznej sytuacji, w sieci zawrzało. Na zdjęciach Timberlake trzymał aktorkę, Alishę Wainwright za rękę. Timberlake i Wainwright aktualnie pracują razem na planie filmu "Palmer" w Nowym Orleanie. Paparazzi przyłapali ich na imprezie w popularnym klubie. Wraz z ekipą bawili się na balkonie.

Justin Timberlake bez obrączki, obściskiwał się z koleżanką z planu. Lawina plotek ruszyła

To właśnie tam miało dojść do uścisków i czułych gestów. Co gorsza, Justin tego wieczoru nie miał na palcu obrączki. Po publikacjach zaczęły się spekulacje: czy Biel i Timberlake mając czteroletniego syna i 7 lat małżeńskiego stażu rozstali się?

Najnowsze zdjęcie Jessiki zdaje się temu przeczyć. Daily Mail donosi, że Biel była widziana w Los Angeles, gdzie beztrosko spacerowała ze zdrowym koktajlem w dłoni. Na palcu lśnił jej olbrzymi pierścionek zaręczynowy. To może być znakiem, że to, co utrzymują przyjaciele pary, jest prawdą: między nimi wszystko jest w porządku.

   Daily Mail
(Daily Mail)

Biel i Timberlake są małżeństwem od 2012 r, a spotykają się od mniej więcej 2007 r. Między nimi nie zawsze było sielsko. W 2011 r. pojawiły się informacje o tym, że para się rozstała. Podobno poróżnił ich... romans Justina z aktorką Olivią Munn.

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj