Trwa ładowanie...
d3x7jth

Justin Timberlake bez obrączki, obściskiwał się z koleżanką z planu. Lawina plotek ruszyła

Razem pili drinki, imprezowali, trzymali się za ręce i czule dotykali. Paparazzi przyłapali Justina Timberlake'a w klubie razem z Alishą Wainwright, partnerką z planu nowego filmu. Informatorzy przyznają, że między Justinem i Alishą nic się nie działo. To jednak zdjęcia powodują lekki wytrzeszcz oczu. Gdzie jest obrączka Justina?!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Timberlake ma romans?
Justin Timberlake ma romans? (Getty Images)
d3x7jth

Justin Timberlake jest szczęśliwie żonaty od kilku lat z Jessicą Biel. Razem wychowują 4-letniego synka Silasa. Wydaje się, że to już jedna z nielicznych par w amerykańskim show-biznesie, która szanuje instytucję małżeństwa. Jessica czule wypowiada się o mężu w wywiadach, Justin mówi równie dobrze o żonie. Razem tworzą uroczy duet, któremu niejedna osoba na świecie kibicuje. W końcu po rozwodzie Jolie i Pitta, Channinga Tatuma i Jenny Dewan powoli nie mamy komu kibicować.

Zobacz też: Jak skończyły gwiazdy z "Klubu Myszki Miki"? "Justin poradził sobie najlepiej"

Aż tu nagle sieć obiegają zdjęcia, które sugerują, że Timberlake może zdradzać żonę. Trzeba przyznać, nie znając kontekstu sytuacji, wygląda to tak, jakbyśmy oglądali parę kochanków. Paparazzi przyłapali Timberlake'a na imprezie z obsadą jego nowego filmu "Palmer". Aktorzy bawili się w The Absinthe House przy kultowej ulicy Bourbon w Nowym Orleanie.

d3x7jth

Alisha Wainwright, która w filmie wciela się w ukochaną Timberlake'a, spędziła z gwiazdorem sporo czasu w klubie. Na zdjęciach widać, że nie tylko rozmawiali, ale czule się obejmowali. Trzymali za ręce, a na dłoni Timberlake'a nie było widać obrączki.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Paparazzi nagrali też filmik, na którym widać, że Alisha szukała cielesnego kontaktu z Justinem, sięgając m.in. za jego kolano. I jak tu nie pomyśleć, że między nimi iskrzy aż za bardzo??

   Instagram.com
(Instagram.com)

Świadkowie cytowani przez "Daily Mail" opisują, że Justin był wyraźnie pod wpływem alkoholu. Gdy wstał od stolika, musiał przytrzymać się ściany, by złapać równowagę. Wcześniej podobno sam położył sobie dłoń Alishy na kolanie, czule ją obejmował.

na zdjęciu: Alisha Wainwright Getty Images
na zdjęciu: Alisha Wainwright (Getty Images)

Czy to rzeczywiście coś poważnego, czy może aktorzy próbują w ten sposób żyć przez chwilę jak bohaterowie filmu? Może chcą lepiej wcielić się w swoje role? Kto wie. Ale ciekawe, jak na takie zdjęcia paparazzi zareaguje Jessica Biel. Nikt chyba nie życzy im, by za kilka tygodni prali publicznie swoje brudy, tak jak robią to np. Pitt i Jolie, którym kiedyś tak wiele osób z całego świata kibicowało jako parze.

Biel i Timberlake są małżeństwem od 2012 r, a spotykają się od mniej więcej 2007 r. Między nimi nie zawsze było sielsko. W 2011 r. pojawiły się informacje o tym, że para się rozstała. Podobno poróżnił ich... romans Justina z aktorką Olivią Munn.

PRZECZYTAJ TEŻ: Justin Timberlake to hipokryta? Aktorka molestowana przez Weinsteina wytyka mu fałsz

d3x7jth

Podziel się opinią

Share
d3x7jth
d3x7jth