Trwa ładowanie...
dvth3mc

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik zaręczeni. "Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas"

Jessica Ziółek przyjęła pierścionek od Arkadiusza Milika i tym samym stała się jego narzeczoną. Tą radosną nowiną modelka pochwaliła się na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik są zaręczeni
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik są zaręczeni (ONS.pl)
dvth3mc

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik to jedna z bardziej rozchwytywanych polskich par. Powodem tego mogą być nietypowe początki historii ich miłości. Para poznała się bowiem... w centrum handlowym.

- Miałam 16 lat. W centrum handlowym szukałam z mamą prezentu dla męża mojej siostry. W pewnym momencie zobaczyłam, że przygląda mi się nieznajomy. Nie spodziewałam się, że ten przystojny chłopak odważy się, by do mnie podejść i poprosić o numer - opowiadała w "Gali" Jessica Ziółek.

Od tamtej pory para nieustannie zasypywana jest pytaniami o ślub. Niemalże każde ich pojawienie się w sklepie z biżuterią przyprawia fanów o szybsze bicie serc. Od razu padają pytania: "czy to już?!".

dvth3mc

I w końcu nadszedł "ten" dzień. Jessica ogłosiła na swoim profilu na Instagramie, że Milik właśnie jej się oświadczył. Przy okazji pokazała też pierścionek.

"Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata, stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła" - napisała.

Para jest ze sobą od 7 lat. Obecnie oboje mieszkają we Włoszech. Milik gra we włoskim klubie Napoli, a Ziółek jest modelką z ambicjami - pragnie projektować ubrania. Świeżo upieczonym narzeczonym serdecznie gratulujemy!

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc