Trwa ładowanie...
d3buzji
News

Jessie J zarzuca magazynowi kłamstwo: "To nie jest dziennikarstwo. Nie uczyli cię tego?"

Jessie J rozpacza po rozstaniu z Channing Tatumem? To byłaby nie lada gratka dla wszystkich tabloidów. Piosenkarka zakończyła dyskusję na ten temat jednym kąśliwym komentarzem.
Share
Gwiazda nie rozpacza po byłym partnerze
Gwiazda nie rozpacza po byłym partnerzeŹródło: Materiały prasowe
d3buzji

Jeden z magazynów napisał na swoim profilu Instagrama, że Jessie J wciąż cierpi po rozstaniu z dawnym partnerem. A zdjęcie, którym podzieliła się na swoim profilu świadczy o jej tęsknocie. Najwyraźniej prasa bardzo mocno nagina informacje dla potrzeby rozbudzenia sensacji.

Zobacz wideo:

Wzruszający post nie dotyczył zerwania z Channing Tatumem, ale śmierci bliskiego przyjaciela. Niedługo minie rok od czasu, kiedy Jessie J pożegnała Dave'a, bliską jej osobę, z którą przyjaźniła się przez lata. I to właśnie jemu był poświęcony wpis w social mediach.

d3buzji

"Wysyłam miłość każdemu, kto czuje się sam. Potrzebujemy cię tu. Jesteś silniejszy niż myślisz i wkrótce znów nadejdzie dla ciebie szczęśliwy czas" - napisała pod postem, zachęcając równocześnie wszystkich będących w żałobie, by zasięgali fachowej porady w razie konieczności i nie zostawali z tym sami.

Zobacz też: Jenna Dewan i Channing Tatum rozwiedli się. Teraz walczą o dziecko

Ale oczywiście z racji tego, że informacje i plotki rozchodzą się w świecie showbiznesu z szybkością światła, celebrytka zobaczyła ów wpis o sobie na Instagramie cytowanego magazynu. Bardzo szybko dała też wyraz swojej złości.

"Kłamstwo to nie dziennikarstwo. Nie uczyli cię tego?”, skomentowała, dając do zrozumienia, że zerwanie z aktorem nie jest tragedią jej życia.

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji