Trwa ładowanie...
daae8uh

Joan Collins pokazała zdjęcie z młodości. Nie do wiary, ile miała wtedy lat

Słynna Alexis z “Dynastii” pomimo zaawansowanego wieku, wciąż stara się nadążać na technologicznymi nowinkami. Posiada nawet konto na Instagramie. Opublikowała tam fotkę z młodości, która zszokowała internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
86-letnia aktorka nadal zachwyca urodą.
86-letnia aktorka nadal zachwyca urodą. (Getty Images)
daae8uh

Joan Collins ma 86 lat. Choć polscy widzowie pamiętają ją głównie z kultowej opery mydlanej, aktorka ma na swoim koncie blisko 100 ról. Wciąż zachwyca swoim wyglądem.

Zobacz: Joan Collins ikoną stylu

Również młodsza siostra gwiazdy mogła poszczycić się wieloma sukcesami. Jackie Collins była pisarką poczytnych powieści sensacyjno-obyczajowych, które chętnie są ekranizowane w Hollywood. Do jej dzieł należą m.in. "Uśmiechy losu" i "Żony Hollywood".

daae8uh

Zmarła na raka piersi w 2015 r. Miała 77 lat.

Joan Collins nie zapomina o siostrze i chętnie sięga pamięcią do lat ich młodości. Niedawno pochwaliła się zdjęciem, na którym wyglądają niemal jak bliźniaczki.

Fotografia została wykonana na francuskiej plaży w 1950 r. Joan miała wtedy 17 lat, a Jackie 13. Obie wyglądają na dojrzałe kobiety.

Internauci nie przeszli obojętnie wobec pięknego wspomnienia aktorki. Oprócz komplementów padły też słowa niedowierzania w prawdziwy wiek jej młodszej siostry. "Nie do wiary", "naprawdę miała tylko 13 lat?" - czytamy pod postem.

daae8uh

Podziel się opinią

Share
daae8uh
daae8uh